شبیه سازی Friend.tech Stars Arena به افزایش فعالیت در بهمن دامن می زند


قیمت AVAX در میان افزایش فعالیت شبکه که توسط Stars Arena که مشابه Friend.tech است، بیش از 8 درصد افزایش یافت.

برنامه شبکه های اجتماعی غیرمتمرکز (DeSo) Stars Arena باعث افزایش فعالیت در شبکه C-chain Avalanche شده است.

با افزایش فعالیت شبکه، قیمت توکن بومی AVAX (AVAX) شبکه نیز افزایش یافت و در 24 ساعت گذشته بیش از 8 درصد افزایش یافت.

Stars Arena، با الهام از Friend.tech، که در اواخر سپتامبر راه اندازی شد، شاهد بوده است که تعداد کل تراکنش های روزانه در زنجیره Avalanche C، جزء بلاک چین که به طور خاص برای اجرای قراردادهای هوشمند در Avalanche طراحی شده است، بیش از 186 درصد نسبت به گذشته افزایش یافته است. دو سال. روزها.

کل فعالیت شبکه زنجیره C Avalanche تا 1 اکتبر 186 درصد افزایش یافته است. منبع: Snowtrace.io

برنامه Stars Arena نیز با بیش از 10000 کیف پول فعال منحصر به فرد در پلتفرم به سرعت رشد کرده است. طبق داده‌های DappRadar، طی 2 روز گذشته این پلتفرم شاهد حجم معاملاتی بیش از 3.26 میلیون دلار و کمی بیش از 462000 تراکنش بوده است.

Stars Arena از زمان راه اندازی آن در پایان سپتامبر به سرعت رشد کرده است. منبع: DappRadar

در همین حال، داده‌های DefiLlama نشان می‌دهد که ارزش کل قفل شده (TVL) پلتفرم از 1 میلیون دلار فراتر رفته است. اما این هنوز در مقایسه با Friend.tech، که در TVL حدود 44.27 میلیون دلار ارزش دارد، کمرنگ است.

مانند Friend.tech، Star Arena به کاربران اجازه می دهد تا حساب های توییتر خود را به پلتفرم مرتبط کنند. سپس کاربران از توکن AVAX برای خرید “بلیت” سایر کاربران استفاده می کنند. در هنگام خرید و فروش بلیط، هزینه کمی به خود پلتفرم و کاربران پرداخت می شود.

در حالی که خرید بلیط کاربری به کاربران امکان دسترسی به یک چت خصوصی را می دهد، برخلاف Friend.tech، Stars Arena دارای یک فید عمومی است تا کاربران بتوانند بدون واریز مقدار زیادی پول دیگران را دنبال کنند.

مرتبط با: مدیران می‌گویند شبکه‌های اجتماعی غیرمتمرکز با حفظ و نگهداری دست و پنجه نرم می‌کنند

کاربر با نام مستعار X Wale.swoosh Stars Arena را “از بسیاری جهات برتر از Friend.tech” توصیف کرد. ویژگی پخش عمومی به کاربران اجازه می دهد تا اجتماعی تر از برنامه DeSo مبتنی بر پایه باشند.

با این حال، Wale.swoosh و چندین کاربر دیگر در سراسر

Stars Arena جدیدترین اپلیکیشنی است که به لیست رو به رشد پلتفرم های مالی اجتماعی مانند Alpha در شبکه بیت کوین، Friendzy در Solana و PostTech در Arbitrum می پیوندد. علیرغم افزایش اپلیکیشن‌های مشابه DeSo، Friend.tech با حجم تراکنش ماهانه بیش از ۲۹۳ میلیون دلار، پیشتاز بازار باقی مانده است و بیش از ۲۸۳ میلیون دلار از نزدیک‌ترین اپلیکیشن بعدی یعنی PostTech پیشی گرفته است.

مجله: آیا DAO ها بیش از حد هایپ شده و غیرقابل استفاده هستند؟ درس هایی از خط مقدم
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید