مقام سابق کاخ سفید برای رهبری سیاست ریپل و بازوی دولتی


جدیدترین رئیس سیاست عمومی ایالات متحده ریپل، پیش از این پس از شش سال کار در دولت، در سمت های مشابهی در گروه سافت بانک، زوم و لیفت کار کرده است.

لورن بلیو، یک مقام سابق در دفتر امور قانونگذاری کاخ سفید و مدیر سیاست کمیته قوانین مجلس ایالات متحده، به شرکت رمزنگاری ریپل به عنوان رئیس سیاست عمومی و دولت ایالات متحده پیوست.

Belive در 26 سپتامبر در LinkedIn اعلام کرد که موضع سیاست ریپل برای رهبری تعامل در واشنگتن دی سی و در سراسر ایالات متحده را پذیرفته است. به دنبال تجربه خود در دولت، او قبلاً در نقش های مشابه در گروه سافت بانک، زوم و لیفت کار کرده است.

Belive گفت: “با تکامل محیط های نظارتی، بسیار مهم است که ما از سیاست هایی حمایت کنیم که نه تنها از صنعت کریپتو بلکه از افراد و مشاغل بی شماری که می توانند از این پیشرفت ها بهره مند شوند، حمایت کنیم.”

اعلامیه لورن بلیو در 26 سپتامبر. منبع: لینکدین

اضافه شدن Belive به Ripple در بحبوحه شکایت این شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بر سر توکن XRP صورت می گیرد. اگرچه این پرونده ادامه دارد، یک قاضی در ماه ژوئیه حکم داد که این توکن اساساً یک امنیت نیست و تأثیر آن در فضای ارزهای دیجیتال گسترش یافته است.

مرتبط با: برایان آرمسترانگ – دی سی نمی داند که رای دهندگان کریپتو چقدر قدرتمند هستند

به نظر می‌رسد اعضای شرکت‌های بزرگ رمزنگاری مستقر در ایالات متحده در حال افزایش تلاش‌های حمایتی در میان قانون‌گذارانی هستند که تلاش می‌کنند به وضوح نظارتی در این فضا رسیدگی کنند. کمپین «Stand With Crypto» کوین‌بیس، کاربران را تشویق می‌کند که به نامزدهای ارز دیجیتال در سطح ایالتی و فدرال رأی دهند.

در زمان انتشار، قانونگذاران ایالات متحده در مورد هزینه های مربوط به لوایحی با هدف جلوگیری از تعطیلی دولت پس از 30 سپتامبر اختلاف داشتند. اگر اعضای کنگره نتوانند به اجماع برسند، بسیاری از لوایح ارزهای دیجیتال که در انتظار رأی گیری در مجلس نمایندگان هستند، ممکن است به تعویق بیفتد. طی یک هفته توافق حاصل خواهد شد.

مجله: نظر: حداکثر کریپتو GOP تقریباً به بدی «ارتش ضد کریپتو» دموکرات ها است.


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید