رئیس سابق MAS که کریپتو را “بسیار خطرناک” توصیف می کند، برنده رقابت ریاست جمهوری سنگاپور شد.


ثارمان شانموگاراتنام در دوران تصدی خود در دولت به عنوان وزیر دارایی سنگاپور و رئیس تنظیم کننده مالی این کشور خدمت می کرد.

ثارمان شانموگاراتنام، رئیس سابق اداره پولی سنگاپور، با کسب بیش از 70 درصد آرا، در انتخابات ریاست جمهوری این شهر-ایالت پیروز شد.

بر اساس گزارش های متعدد مورخ 2 سپتامبر، شانموگاراتنام نامزدهای ریاست جمهوری، نگ کوک سونگ و تان کین لیان را شکست داد و با حدود 70.4 درصد آرا، رئیس جمهور بعدی سنگاپور شد. او در 14 سپتامبر، کمتر از دو هفته پس از انتخابات سوگند یاد خواهد کرد.

اعلام پیروزی ترمان شانموگاراتنام در ریاست جمهوری در 2 سپتامبر است. منبع: فیسبوک

شانموگاراتنام از سمت خود در پارلمان سنگاپور قبل از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری و اداره پول سنگاپور (MAS) استعفا داد، جایی که او از سال 2011 تا 2023 ریاست آن را بر عهده داشت. وی همچنین از سال 2007 تا 2015 وزیر دارایی این کشور بود. تحت شانموگاراتنام، تنظیم کننده مالی سنگاپور شاهد سقوط Three Arrows Capital و Terraform Labs در بحبوحه سقوط بازار در سال 2022 بود.

گزارش شده است که رئیس جمهور آینده در هشدارهای خود به کاربران مستقر در سنگاپور به عنوان رئیس MAS در سال 2021، دارایی های کریپتو را “بسیار بی ثبات” و “به عنوان محصولات سرمایه گذاری بسیار خطرناک” توصیف کرد. رگولاتور مالی به Crypto.com موافقت اصولی خود را برای فعالیت در ایالت شهر در ژوئن 2022 و همچنین معافیت هایی برای Bitstamp، Coinbase و Gemini Trust داد.

مرتبط با: سنگاپور شرکت‌های رمزارز را ملزم می‌کند تا دارایی‌های کاربران را تا پایان سال به امانت بگذارند

شانموگاراتنام به عنوان رئیس جمهور در سنگاپور رئیس دولت خواهد شد و به عنوان بخشی از نقشی عمدتا تشریفاتی، نماینده کشور در مأموریت های دیپلماتیک خواهد بود. او جایگزین حلیمه یعقوب خواهد شد که از سال 2017 به عنوان رئیس جمهور خدمت کرده است.

پس از خروج شانموگاراتنام از MAS، تنظیم کننده مالی یک چارچوب نظارتی اصلاح شده برای استیبل کوین ها در سنگاپور را به عنوان بخشی از مشاوره عمومی که در سال 2022 راه اندازی شد، اعلام کرد. در ماه ژوئیه، دادگاه عالی سنگاپور حکم داد که ارزهای رمزنگاری شده را می توان به عنوان دارایی شخصی مشابه با پول فیات تلقی کرد.

مجله: دلیل واقعی جنگ چین علیه کریپتو، اشتباه شرم آور قاضی 3AC: آسیا اکسپرس


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *