مدیر سابق سلسیوس اتهامات را پذیرفت


رونی کوهن پاوون، افسر ارشد درآمد سلسیوس، به چهار اتهام اعتراف کرد و تا جلسه صدور حکم در 11 دسامبر با قید وثیقه آزاد خواهد بود.

رونی کوهن پاون، مدیر ارشد درآمد شرکت وام دهنده ارزهای دیجیتال سلسیوس، گزارش شده است که به اتهامات مربوط به کلاهبرداری و دستکاری قیمت اعتراف کرده است.

کوهن-پاون به توطئه برای دستکاری در قیمت، تقلب در اوراق بهادار، دستکاری قیمت اوراق بهادار و کلاهبرداری سیمی، طبق بایگانی در 13 سپتامبر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک، به جرم خود اعتراف کرد. او تا زمان صدور حکم در 11 دسامبر با قرار وثیقه آزاد خواهد بود.

رویترز گزارش داد که این شکایت جنایی بخشی از توافق با دادستان ها بود که کوهن-پاون را ملزم به پرداخت غرامت به طرف های آسیب دیده از سقوط درجه سانتیگراد می کرد. مدیرعامل سابق الکس ماشینسکی ظاهراً با افزایش مصنوعی قیمت تقریباً 42 میلیون دلار از فروش توکن CEL سود به دست آورد، در حالی که کوهن-پاون تقریباً 3.6 میلیون دلار به دست آورد.

وزارت دادگستری ایالات متحده در ماه ژوئیه اتهاماتی را علیه دو مدیر سابق سلسیوس اعلام کرد، اما محل اختفای کوهن پاون به عنوان یک ساکن اسرائیل در آن زمان تا حد زیادی ناشناخته بود. ماشینسکی همه اتهامات را رد کرد و در زمان انتشار با وثیقه 40 میلیون دلاری آزاد شد.

مرتبط با: شبکه سلسیوس «شکایت خصمانه» علیه EquitiesFirst ارائه کرد

در میان مراحل قانونی، یک قاضی فدرال به مقامات ایالات متحده اجازه داد تا برخی از دارایی های ماشینسکی، از جمله حساب های بانکی خاص و یک ملک در آستین، تگزاس را مسدود کنند. در 11 سپتامبر، وکلای مدیر عامل سابق سلسیوس با این استدلال که این اتهامات با استانداردهای ادعایی مطابقت ندارد، درخواستی برای رد شکایت کمیسیون تجارت فدرال علیه او ارائه کردند.

پرونده ورشکستگی شبکه سلسیوس که در ژوئیه 2022 ثبت شد، در زمان انتشار ادامه داشت. طرح سازش پیشنهادی در ماه اوت در اکتبر به قاضی ورشکستگی خواهد رفت.

مجله: تیفانی فونگ درجه سانتیگراد، FTX و NY Post را به آتش می کشد: تالار شعله
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *