مدیر عامل سابق Binance ایالات متحده به هیئت مدیره Hashdex پیوست


برایان بروکس به عنوان مدیر ارشد حقوقی Coinbase، کنترل کننده ارز، مدیر عامل Binance.US و مدیر عامل Bitfury خدمت کرده است.

برایان بروکس، معاون سابق کنترل ارز دولت ایالات متحده، به هیئت مدیره مدیر دارایی مبتنی بر رمزنگاری Hashdex پیوست.

در 20 ژوئیه، Hashdex اعلام کرد که بروکس پنجمین عضو هیئت مدیره آن است و به عنوان مشاور استراتژیک شرکت خواهد بود. بروکس از سال 2018 تا 2020 مدیر ارشد حقوقی Coinbase بود، از سال 2020 تا 2021 به عنوان معاون کنترل ارز، تقریباً چهار ماه به عنوان مدیر عامل Binance.US خدمت کرد و از اکتبر 2021 تا دسامبر 2022 مدیر عامل Bitfury بود.

مارسلو سامپایو، بنیانگذار و مدیر عامل Hashdex به تجربه بروکس در “تنظیمات مالی و صنعت کریپتو” در پیوستن به هیئت مدیره اشاره کرد. بروکس در حال حاضر یک شریک مدیریتی در شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر Valor Capital Group است که قبلاً از شرکت‌های رمزنگاری با دورهای مالی مختلف پشتیبانی کرده است.

بروکس گفت: «دارایی‌های رمزنگاری در حال تغییر اقتصاد تقریباً هر صنعت در جهان هستند و افراد را قادر می‌سازند تا در مالکیت شبکه‌هایی که در آن مشارکت دارند، سهمی داشته باشند. “من مشتاقانه منتظر کمک هستم [Hashdex] آنها چشم انداز خود را برای بستن شکاف بین بازارهای مالی سنتی و اقتصاد کریپتو برآورده می کنند.

مرتبط با: برایان بروکس می‌گوید که ایالات متحده «بی‌تردید» پشت منحنی ETF‌های ارز دیجیتال است

دوره کوتاه بروکس به عنوان مدیر عامل Binance.US، که در سال 2021 از کاترین کولی، مدیر عامل سابق این شرکت برگزیده شد، به نظر می رسید بسیاری را در فضای رمزنگاری غافلگیر کرده است. او در آن زمان از “اختلافات در مسیر استراتژیک” صحبت کرد، اما در شکایتی که در ماه ژوئن توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه بایننس تنظیم شد، Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس ادعا کرد که به بروکز خودمختاری برای مدیریت بازار سهام ایالات متحده نداده است.

مجله: Binance.US «پس انداز بزرگ» بیت کوین برداشت های فیات و سایر اخبار را از سر می گیرد: Hodler’s Digest، 18 تا 24 ژوئن
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *