مدیران سابق Andreessen Horowitz پس از 25 میلیون دلار سرمایه گذاری، Bastion را راه اندازی کردند


استارت‌آپ web3 پس از یک دور سرمایه‌گذاری اولیه که توسط رمزنگاری a16z رهبری می‌شد، از حالت پنهان بیرون آمد و شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا زیرساخت‌های web3 را در فناوری‌های سازمانی موجود خود ادغام کنند.

دو تن از مدیران سابق بخش کریپتو Andreessen Horowitz (a16z) موفق شدند با وجود خشکسالی اخیر در تامین مالی سرمایه گذاری خطرپذیر، 25 میلیون دلار سرمایه اولیه برای استارت آپ تازه راه اندازی شده Web3 Bastion جمع آوری کنند.

در 18 سپتامبر، شرکت جدید Bastion از راه اندازی مجموعه محصولات خود خبر داد. هدف این شرکت این است که شرکت ها را قادر سازد تا زیرساخت Web3 را در فناوری های موجود شرکت خود ادغام کنند.

Bastion توسط دو مدیر سابق در بخش رمزنگاری a16z تأسیس شد. اینها شامل ریاض فیض اللهوی، رئیس سابق فناوری و نسیم ادکیواک، رئیس سابق امنیت، که در ماه آوریل شرکت را ترک کردند، می شود.

دور سرمایه 25 میلیون دلاری توسط کارفرمای سابق رمزارز a16z رهبری شد. شرکت‌های Laser Digital Ventures، Robot Ventures، Aptos Ventures و Alchemy Ventures متعلق به Nomura Group نیز سرمایه‌گذاران در دور سرمایه‌گذاری اولیه بودند.

Bastion در بیانیه‌ای گفت: این بودجه برای مقیاس‌پذیری عملیات شرکت، استخدام استعدادهای مهندسی برتر و کسب مجوزهای اضافی برای تنوع بیشتر محصولات آن استفاده خواهد شد.

فیض‌الابهوی، یکی از بنیان‌گذاران Bastion، اضافه کرد که با وجود ادامه‌ی زمستان ارزهای دیجیتال، دور موفقیت‌آمیز تأمین مالی انجام شد.

«حتی اگر ارز دیجیتال به بازار نزولی دیگری بازگردد، واضح بود که این بار کریپتو اینجا باقی مانده است.»

سرمایه گذاری مخاطره آمیز کریپتو در سال جاری به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. به گفته DefiLlama، تنها 283 میلیون دلار کمک مالی در ماه اوت جمع آوری شد. این مبلغ 68 درصد کمتر از بالاترین رقم 877 دلاری صندوق سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال در فوریه است.

مرتبط با: مدیر اجرایی Andreessen Horowitz «راه‌های امیدوارکننده» را برای پلتفرم‌های اجتماعی Web3 می‌بیند

Bastion خدمات نگهداری، تراکنش‌های دارایی دیجیتال و کیف پول‌ها را ارائه خواهد کرد.

Eddequiouaq، یکی از بنیانگذاران Bastion، اظهار داشت: “ما Bastion را تأسیس کردیم تا کسب و کارها بتوانند محصولات و کاربران نهایی خود را در یک محیط وب 3 بدون تجربه پیچیده و عظیمی که امروزه می شناسیم، جاسازی کنند.”

آریانا سیمپسون، شریک عمومی a16z کریپتو، گفت: «ما به دیدگاه ناس و ریاز مبنی بر ایمن کردن وب 3 و قابل دسترس کردن شرکت‌ها در هر صنعتی اعتقاد داریم و بسیار هیجان‌زده هستیم که از آنها در تحقق این امر حمایت کنیم.

در اوایل این ماه، a16z یک دور سرمایه‌گذاری را رهبری کرد که 54 میلیون دلار برای پلتفرم مالکیت معنوی مبتنی بر بلاک چین (IP) استوری پروتکل جمع‌آوری کرد.

در ماه ژوئن، این شرکت افتتاح یک دفتر جدید در لندن را در میان فشارهای نظارتی مداوم در ایالات متحده اعلام کرد.

مجله: 6 سوال برای کی اودا: از گلدمن ساکس تا ارز دیجیتال


نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *