قیمت FLOKI 140٪ در یک هفته افزایش یافت – آیا memecoin هایی مانند DOGE، PEPE بالاخره بیدار می شوند؟


دستاوردهای FLOKI همزمان با راه اندازی پلت فرم توکن سازی TokenFi است، اما آیا این رالی می تواند پایدار بماند؟

صعود بیت کوین (BTC) به 35000 دلار در این هفته همچنین باعث تقویت تعدادی از memecoin ها از جمله Floki (FLOKI) شده است که از بزرگترین رقبای خود در درصد سود پیشی گرفته است.

قیمت FLOKI در میان هیجان بیت کوین ETF و راه اندازی TokenFi 140 درصد افزایش یافت

از 27 اکتبر، FLOKI بیش از 140 درصد افزایش یافت و به 0.00004261 دلار رسید که بالاترین رقم در پنج ماه گذشته است. Memecoin که به‌خاطر تاکتیک‌های بازاریابی بحث‌برانگیز خود شناخته می‌شود، پس از آن که شرکت Grayscale Investments مستقر در نیویورک، برای یک صندوق جدید معامله‌شده در بورس بیت‌کوین (ETF) در NYSE Arca ثبت نام کرد، بازیابی خود را آغاز کرد، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

نمودار قیمت روزانه FLOKI/USD. منبع: TradingView

با نگاهی به 24 ساعت گذشته، دستاوردهای FLOKI با راه‌اندازی پلتفرم توکن‌سازی TokenFi با توکن اصلی خود، TOKEN، در 27 اکتبر افزایش یافت. به طور خاص، کاربران مجاز خواهند بود دارایی های FLOKI خود را به اشتراک بگذارند. رمز.

قیمت FLOKI بعدی به کجا می رود؟

ادامه روند صعودی قیمت FLOKI، قدرت نسبی روزانه آن (RSI) را به بالاترین سطح خرید بیش از حد از ژانویه 2023 رسانده است.

یک RSI بیش از حد خرید معمولاً قبل از دوره اصلاح است. در مورد FLOKI، RSI های قبلی که بیش از حد خرید بودند، با کاهش شدید قیمت ادامه یافت و احتمال واکنش نزولی مشابه را در روزها یا هفته های آینده افزایش داد.

نمودار قیمت روزانه FLOKI/USD. منبع: TradingView

اگر رالی FLOKI متوقف شود، جفت FLOKI/USD به سمت خط اصلاحی فیبوناچی 0.5 نزدیک به 0.00003548 دلار در اکتبر 2023 سقوط می کند. بسته شدن واضح زیر این سطح می تواند قیمت را به سمت خط 0.236 Fib نزدیک به 0.00003069 دلار در نوامبر 2023 کاهش دهد. سطوح قیمت فعلی

در مقابل، قیمت می تواند از مقاومت فعلی در 0.00004027 دلار عبور کند تا حرکت صعودی را به سمت 0.00004078 دلار آغاز کند.

آیا memecoin هایی مانند DOGE، SHIB بیدار می شوند؟

تقریباً همه ممکوین‌ها تا کنون در سال 2023 نسبت به ارزهای دیجیتال برتر مانند بیت‌کوین عملکرد ضعیفی داشته‌اند و حتی برخی از آنها زیان‌های سال به روز (YTD) را ردیابی کرده‌اند.

به عنوان مثال، Dogecoin پیشرو memecoin (DOGE) بیش از 30٪ از زمان اعلام ETF بیت کوین Grayscale در 19 اکتبر افزایش یافته است. با این حال، از 27 اکتبر، بازده YTD تنها 1.3٪ در مقایسه با سود 105٪ BTC در مدت مشابه است. دوره زمانی.

عملکرد 7 روزه Memecoin در مقایسه با YTD. منبع: مساری

به طور مشابه، Shiba Inu (SHIB) علیرغم افزایش نزدیک به 25٪ در هفت روز گذشته، 2.75٪ YTD کاهش یافته است.

تنها استثنا Pepecoin (PEPE) است. یک memecoin که در آوریل 2023 راه اندازی شد و از آن زمان تا کنون بیش از 500 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، FLOKI وجود دارد که بازده YTD آن تا 27 اکتبر حدود 435٪ است.

مطالب مرتبط: آیا بیت کوین بیش از حد گرم شده است؟ برخی معتقدند که پاسخ در PEPE نهفته است

سفته بازان برای ایجاد حداکثر بازده در حداقل زمان، اغلب در مواقعی که احساسات ریسک در فضای کریپتو قوی است، ممکوین ها را شکار می کنند. به عنوان مثال، بازار گاوی کریپتو در سال‌های 2020-2021 شاهد افزایش 67,475 درصدی Dogecoin در برابر افزایش 1,700 درصدی بیت کوین بود.

نمودار قیمت هفتگی DOGE/USD. منبع: TradingView

با این حال، زمانی که احساسات ریسک از بین رفت، ممکوین ها نیز می توانند به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کنند.

به عنوان مثال، DOGE نسبت به اوج بازار گاوی 2020-2021 خود 90 درصد کاهش یافته است. بنابراین، اینکه آیا ممکوین ها در آینده به افزایش خود ادامه خواهند داد تا حد زیادی به به روز رسانی ETF و تاثیر آن بر قیمت بیت کوین بستگی دارد.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: Yashu Gola

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید