کارگزار کاکائو در مورد Sam Bankman-Fried در مورد نگهداری بیت کوین در FTX شهادت می دهد


مارک-آنتوان جولیارد، کارگزار کاکائو مستقر در لندن، در نوامبر 2022 به سؤالات دادستان ها در مورد ارزهای رمزنگاری شده که در FTX نگهداری می کرد، پاسخ داد.

دادستان ها شروع به احضار شاهدان در پرونده جنایی علیه سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، که به SBF نیز معروف است، کرده اند.

با توجه به موضوع 4 اکتبر (توئیتر سابق) Inner City Press، دستیار دادستان ایالات متحده ارایه شده بیانیه دلال کاکائو مستقر در لندن به نام Marc-Antoine Julliard که از FTX برای تجارت کریپتو استفاده می کند. جولیارد گفت که از یکی از دوستانش درباره صرافی کریپتو یاد گرفته، تبلیغات ژیزل بوندشن را برای این شرکت دیده است و از اپلیکیشن موبایل FTX برای تجارت ارزهای رمزنگاری شده از جمله Dogecoin (DOGE) استفاده کرده است.

در شهادت خود در دادگاه، کارگزار کاکائو گفت که در نوامبر 2022 هنگامی که نتوانست از FTX خارج شود، 4 بیت کوین (BTC) به ارزش تقریبی 80000 دلار در اختیار داشته است. ” تیم حقوقی SBF ظاهراً از جولیارد پرسیده است که آیا او قبل از بیانیه خود با FTX تماس گرفته است و دلایل پشت سر سرمایه گذاری در کریپتو او چیست.

شاهدانی که انتظار می رود در این جلسه شهادت دهند شامل کارولین الیسون مدیر عامل سابق Alameda Research، گری وانگ یکی از بنیانگذاران FTX، نیشاد سینگ مدیر مهندسی سابق FTX، کنستانس وانگ مدیر عامل سابق FTX و آنتونی اسکاراموچی از بنیانگذاران SkyBridge Capital هستند. مشخص نیست که آیا بنکمن-فرید شخصاً موضع خواهد گرفت یا خیر.

مرتبط با: DOJ می گوید علیرغم فقدان قوانین رمزنگاری ایالات متحده، هزینه های FTX-SBF اعمال می شود

پس از اینکه قاضی لوئیس کاپلان انتخاب هیئت منصفه را در صبح روز 4 اکتبر تکمیل کرد، وکلای مدافع و دادستان شروع به تشکیل پرونده خود در این پرونده جنایی کردند. دستیار دادستان ایالات متحده ادعا کرده است که SBF به کاربران FTX، قانونگذاران و مردم در مورد امور مالی شرکت دروغ گفته است، زیرا تیم دفاعی مدیر عامل سابق، کارولین الیسون را مقصر دانسته است.

Bankman-Fried در جلسه اولیه خود با 7 اتهام مرتبط با سوء استفاده از وجوه مشتری FTX روبرو شد که در آن اعتراف به بی گناهی کرد. او در دادگاه دوم که برای مارس 2024 برنامه ریزی شده است، با 5 اتهام اضافی روبرو خواهد شد.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید