اولین مناظره ریاست جمهوری جمهوری خواهان با نامزدهای طرفدار رمزارز


ران دیسانتیس فرماندار فلوریدا و ویوک راماسوامی در مناظره سیاسی 23 آگوست شرکت خواهند کرد، اما فرانسیس سوارز، شهردار میامی، علیرغم ادعاهای قبلی، شرکت نخواهد کرد.

برای اولین بار، نامزدهای جمهوری‌خواه برای انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده در سال 2024 که آشکارا حمایت یا تحقیر خود را از برخی سیاست‌های مرتبط با رمزنگاری ابراز کرده‌اند، برای بحث و مناظره ملاقات خواهند کرد.

در زمان انتشار، انتظار می‌رود که هشت نامزد جمهوری‌خواه ریاست جمهوری در اولین مناظره حزب پیش از فصل انتخابات 2024 در میلواکی در 23 اوت شرکت کنند. رئیس جمهور پیشین این حزب در ایالات متحده، دونالد ترامپ، که در حال حاضر با اتهامات جنایی متعددی به دلیل نقش خود در تلاش برای برگرداندن نتایج انتخابات 2020 و جنایات دیگر مواجه است، علناً اعلام کرده است که در کنار سایر نامزدها حاضر نخواهد شد.

رویداد 23 اوت اولین باری خواهد بود که بسیاری از نامزدهای جمهوری خواه در طول مبارزات سیاسی که می تواند مخالفان خود را هدف قرار دهد در یک اتاق جمع می شوند. در حالی که مشخص نیست که آیا ارزهای رمزپایه و بلاک چین در این مناظره ذکر خواهد شد یا خیر، برخی از نامزدها آشکارا از برنامه هایی برای گنجاندن این فناوری در سیاست در صورت پیروزی در نامزدی حزب و انتخابات ریاست جمهوری نام برده اند.

ران دیسانتیس فرماندار فلوریدا که بر اساس نظرسنجی‌های مختلف با دو رقمی پشت سر ترامپ قرار دارد، نامزد پیشتاز در میان هشت نامزد خواهد بود. در ماه ژوئیه، فرماندار فلوریدا با اشاره به نگرانی‌ها در مورد مجوز دولت در مورد پرداخت‌های مصرف‌کننده، قول داد در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس‌جمهور، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) را در ایالات متحده ممنوع کند. او قبلاً لایحه‌ای را امضا کرده بود که هدف آن ممنوعیت استفاده از دلار دیجیتالی فدرال در فلوریدا است.

ویوک راماسوامی که 38 سال سن دارد و جوانترین نامزدی است که نامزد شده است، از انتخابات سال 2024 حمایت کرده است که “رفراندوم ارز فیات” باشد. او در سخنرانی در بیت‌کوین 2023 در میامی، اعلام کرد که کمپین او کمک‌های بیت‌کوین (BTC) را می‌پذیرد و بعداً از ایلان ماسک، مدیر عامل X به عنوان یک نامزد “آینده‌دار” تحسین شد.

فرانسیس سوارز، شهردار میامی، که با ترویج سیاست‌های طرفدار رمزارز در شهرش محبوبیت پیدا کرد، در ماه ژوئن وارد رقابت‌های ریاست‌جمهوری شد. در دوران تصدی خود به عنوان شهردار، او اعلام کرد که چک های حقوق خاصی را در بیت کوین می پذیرد و در پروژه توکن MiamiCoin برای ساکنان میامی مشارکت داشت.

سوارز فوق الذکر او واجد شرایط شرکت در مناظره جمهوری خواهان در مورد X حذف شده در 18 اوت بود. اما این ادعا پس از اعلام 21 آگوست در مورد لیست شرکت کنندگان در مناظره که شامل 8 نام بدون سوارز بود، توسط مقامات جمهوری خواه تکذیب شد.

X. که اکنون حذف شده است توسط فرانسیس سوارز، شهردار میامی در 18 آگوست نوشته شده و ادعا می کند که واجد شرایط شرکت در اولین مناظره جمهوریخواه است. منبع: X.

نامزدهای دیگری که در 23 آگوست حضور خواهند داشت عبارتند از داگ بورگوم فرماندار داکوتای شمالی، تیم اسکات سناتور کارولینای جنوبی، نیکی هیلی سفیر سابق سازمان ملل، مایک پنس معاون رئیس جمهور سابق ایالات متحده، کریس کریستی فرماندار سابق نیوجرسی و آسا هاچینسون فرماندار سابق آرکانزاس. رابرت اف کندی جونیور، یکی دیگر از نامزدهای ریاست جمهوری که نظرات خود را در مورد ارزهای دیجیتال بیان کرده و بیت کوین را برای فرزندانش خریده است، به عنوان یک دموکرات نامزد می شود و در میلواکی سخنرانی نخواهد کرد.

مرتبط با: «جنگ علیه ارزهای دیجیتال» دموکرات‌ها رای دهندگان کلیدی را از دست خواهند داد – دوقلوهای وینکلووس

انتخابات 2024 در ایالات متحده می تواند با تغییر احتمالی حزب در مجلس نمایندگان، سنا و کاخ سفید، نحوه مدیریت سیاست های دارایی دیجیتال توسط دولت را تغییر دهد. جمهوری خواهان در حال حاضر اکثریت مجلس نمایندگان را در اختیار دارند، اما تمامی 435 کرسی در نوامبر 2024 انتخاب خواهند شد. در سنا، که دموکرات‌ها اکثریت کمی دارند، از هر 100 کرسی، 33 کرسی تصاحب خواهد شد.

در ماه ژوئیه، قانونگذاران جمهوری خواه در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان دو لایحه با هدف ارائه شفافیت نظارتی برای شرکت های رمزنگاری را تصویب کردند. این لایحه در زمان انتشار برای رای گیری کامل در مجلس برنامه ریزی نشده بود، اما تاخیرهای حزبی می تواند لوایح را به جلسه بعدی کنگره سوق دهد.

مجله: نظر: حداکثر رمزارز GOP تقریباً به همان بدی «ارتش ضد کریپتو» دموکرات‌ها است.
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *