فراری پرداخت های رمزنگاری شده در ایالات متحده را می پذیرد


تصمیم فراری برای پذیرش پرداخت‌های ارزهای دیجیتال به دلیل تقاضای بازار و تقاضای دلالان انجام شد و تعداد زیادی از مشتریان روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کردند.

فراری برای خودروهای اسپرت لوکس خود در ایالات متحده، مطابق با تقاضای مشتریان، پرداخت‌های ارز دیجیتال را می‌پذیرد. این خودروساز همچنین قصد دارد پرداخت های رمزنگاری شده را در اروپا بپذیرد.

بر اساس گزارش رویترز به تاریخ 14 اکتبر، انریکو گالیرا، مدیر ارشد بازاریابی و بازرگانی فراری، نیات این برند خودروی لوکس را تایید کرد. انتخاب فراری برای پذیرش پرداخت‌های ارزهای دیجیتال به دلیل تقاضای بازار و تقاضای دلالان انجام شد و مشتریان زیادی از جمله سرمایه‌گذاران جوان باهوش رمزارز، روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کردند.

اگرچه گالیرا تعداد خودروهایی را که فراری انتظار دارد از طریق پرداخت های رمزنگاری شده بفروشد، مشخص نکرد، اما اشاره کرد که سبد سفارشات قوی این خودروساز تا سال 2025 به طور کامل پر شده است. فراری قصد دارد این بازار در حال گسترش را آزمایش کند تا با خریداران بالقوه فراتر از مشتریان معمول خود ارتباط برقرار کند. این خودروساز لوکس قصد دارد تا سه ماهه اول سال 2024 پرداخت‌های ارزهای دیجیتال را در اروپا راه‌اندازی کند و بعداً به سایر مناطق دوستدار رمزنگاری گسترش یابد.

طبق گزارش‌ها، فراری برای فاز اول خود در ایالات متحده با پردازنده اصلی پرداخت ارزهای دیجیتال BitPay همکاری کرده است. این همکاری تراکنش های بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و USD Coin (USDC) را امکان پذیر می کند.

گالیرا تأیید کرد که هیچ کارمزد یا هزینه اضافی در هنگام استفاده از ارز دیجیتال وجود نخواهد داشت. بیت‌پی بلافاصله پرداخت‌های ارزهای دیجیتال را به ارزهای فیات سنتی برای فروشندگان فراری تبدیل می‌کند و آنها را از نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال محافظت می‌کند.

بیت‌پی همچنین مشروعیت ارز دیجیتال را تأیید می‌کند و اطمینان می‌دهد که از فعالیت‌های غیرقانونی، پولشویی یا فرار مالیاتی سرچشمه نمی‌گیرد.

مرتبط با: مادیرا از ایجاد مرکز تجاری بیت کوین برای نوآوری خبر داد

بسیاری از شرکت‌های بزرگ به دلیل نوسانات قیمت و غیرعملی بودن تراکنش‌های مرتبط، در پذیرش ارزهای دیجیتال مردد بوده‌اند. از جمله این شرکت ها، تولید کننده خودروهای الکتریکی تسلا است که برای اولین بار در سال 2021 پرداخت با بیت کوین را آغاز کرد. با این حال، ایلان ماسک، مدیرعامل، این روش پرداخت را به دلیل نگرانی های زیست محیطی به حالت تعلیق درآورد.

مجله: حقیقت پشت انقلاب بیت کوین کوبا: گزارشی در محل


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید