فدرال رزرو سانفرانسیسکو معمار رمزارز را برای پروژه CBDC استخدام می کند


بانک فدرال رزرو سانفرانسیسکو به دنبال یک معمار رمزارز برای یک ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) است.

بانک فدرال رزرو سانفرانسیسکو به دنبال یک معمار رمزارز برای پروژه ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) است، یک آگهی شغلی Indeed فاش می کند. با توجه به شرح نقش، کارمند بر روی تحقیق و توسعه CBDC کار خواهد کرد.

این موقعیت تمام وقت و ترکیبی است و حقوق سالانه آن از 134900 دلار شروع می‌شود و داوطلبان را ملزم می‌کند تا “دانش برنامه‌های سیستم‌های توزیع‌شده، پروتکل‌های رمزنگاری مانند هش کردن، جفت‌های کلید عمومی-خصوصی و امضا، الگوریتم‌های اجماع، و امنیت” داشته باشند.

در این پست آمده است: “با توجه به نقش مهم دلار، FRS به دنبال درک بهتر هزینه ها و مزایای CBDC و فناوری های بالقوه برای این حوزه در حال ظهور است.” طبق صفحه مشاغل سیستم فدرال رزرو، این موقعیت بیش از 30 روز است که باز است.

ما به دنبال یک برنامه‌نویس ارشد برای پیاده‌سازی سیستم‌های نمونه در یک CBDC هستیم. شما مستقیماً با مدیریت، سایر توسعه‌دهندگان تیم، تیم‌های عملیات توسعه و فروشندگان تعامل خواهید داشت تا اطمینان حاصل شود که فدرال رزرو در موقعیت خوبی برای طراحی، توسعه و پیاده‌سازی فناوری برای پشتیبانی از یک CBDC است که ممکن است توسط شورای حکام مورد نیاز باشد.

اسکرین شات: آگهی استخدام برای بانک فدرال رزرو سانفرانسیسکو. منبع: واقعا.

تیمی از توسعه دهندگان رمزارز حداقل از فوریه در فدرال رزرو سانفرانسیسکو تشکیل شده است، در حالی که یک ابتکار CBDC به دنبال یک مهندس نرم افزار برای کمک به توسعه و پیاده سازی سیستم های مرتبط است.

تلاش‌های استخدام با موضع عمومی هیئت فدرال رزرو در مورد CBDCها در تضاد است. در 19 ژوئیه، بانک مرکزی در توییتر اعلام کرد که هنوز تصمیم نگرفته است که آیا CBDC صادر کند یا خیر و “فقط با مجوز مجوز به انتشار CBDC ادامه خواهد داد.”

احتمال وجود نسخه دیجیتالی دلار آمریکا جنجال‌هایی را در این کشور به راه انداخته است و وعده داده شده است که موضوع اصلی گفتگو در انتخابات ریاست جمهوری آینده باشد. در حالی که بسیاری از مخالفان CBDC استدلال می کنند که حریم خصوصی شهروندان را تهدید می کند و می تواند منجر به کنترل دولت شود، حامیان آن را به عنوان یک کاربرد جهانی فناوری بلاک چین می دانند.

در یک رویداد اخیر، نامزد ریاست جمهوری و فرماندار فلوریدا، ران دیسانتیس، متعهد شد در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور، CBDC ها را در ایالات متحده ممنوع کند. اگر من رئیس جمهور شوم، ارز دیجیتال بانک مرکزی را در روز اول لغو خواهیم کرد. کامل. مرده. در این کشور این اتفاق نمی افتد.


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *