ممکن است فدرال رزرو 100 میلیارد دلار از دست بدهد – آیا این فاجعه ای برای بیت کوین است؟


در آخرین قسمت از «بازارهای کلان»، مارسل پچمن عواقب احتمالی از دست دادن ۱۰۰ میلیارد دلار ارزهای دیجیتال توسط فدرال رزرو را توضیح می دهد.

مارسل پچمن، تحلیلگر کوین تلگراف، در اپیزود این هفته «بازارهای کلان»، بحثی قابل تامل درباره مشکلات مالی فدرال رزرو دارد. پچمن با تاکید بر اینکه چگونه فدرال رزرو با ضررهای سرسام آور دست و پنجه نرم می کند، شروع می کند و بر یک اصل اساسی اقتصاد کلان تأکید می کند: این که ثروت کلی را نمی توان به طور جهانی افزایش داد، زیرا تقاضا برای کالاها و خدمات افزایش می یابد.

این اختلاف بر چالش های ناشی از تورم، قیمت املاک و مستغلات و پیامدهای سیاست های فدرال رزرو تاکید می کند. پچمن نتیجه می گیرد که فدرال رزرو اکنون بهای رویکرد پولی ضعیف خود را در طول همه گیری می پردازد که منجر به چشم انداز بدی برای امور مالی وزارت خزانه داری ایالات متحده می شود.

پچمن با تغییر دنده، به بحث در مورد بازارهای اروپایی ادامه می دهد و بر رشد چشمگیر Novo Nordisk تمرکز می کند. شرکت داروسازی دانمارکی ناگهان از غول کالاهای لوکس LVMH پیشی گرفت و به با ارزش ترین شرکت اروپا تبدیل شد. پچمن خاطرنشان می کند که موفقیت شگفت انگیز Novo Nordisk، به ویژه داروهای کاهش وزن Ozempic و Wegovy، باعث شده است که پیش بینی رشد تولید ناخالص داخلی دانمارک به سمت بالا بازنگری شود.

در نهایت، در یک چرخش جالب، پچمن به محل تلاقی شرکت‌های سنتی و ارزهای دیجیتال می‌پردازد، زیرا او در مورد پتانسیل شرکت‌های سنتی برای اتخاذ روش‌های توزیع درآمد مبتنی بر ارز دیجیتال از طریق قراردادهای هوشمند حدس می‌زند. پچمن ضمن تایید وعده این مفهوم، عدم بلوغ و پیچیدگی کنونی پیرامون چنین تلاش‌هایی را برجسته می‌کند و تاکید می‌کند که این صنعت هنوز در مراحل ابتدایی خود است.

برای جزئیات بیشتر و تجزیه و تحلیل کامل، کانال جدید YouTube Markets and Research Cointelegraph را بررسی کنید.

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و نباید مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.


نویسنده: Marcel Pechman

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *