شرکت تحت رهبری سازندگان فارمویل 33 میلیون دلار برای ساخت بازی های Web3 جمع آوری می کند


Proof of Play 33 میلیون دلار برای ساخت بازی‌های کاملاً زنجیره‌ای جمع‌آوری کرده است که «بازیکنان را به سرعت در گیم‌پلی سرگرم‌کننده غوطه‌ور می‌کند».

در 21 سپتامبر اعلام کرد که Proof of Play، شرکتی به رهبری یکی از خالقان Farmville، Amitt Mahajan، 33 میلیون دلار برای ساخت بازی های Web3 جمع آوری کرده است. ماجهان مدیرعامل Proof of Play است و امت شیر ​​یکی از بنیانگذاران Twitch یکی از اعضای هیئت مدیره است.

این صندوق به طور مشترک توسط کریس دیکسون از Andreessen Horowitz (a16z) و Neil Mehta از Greenoaks مدیریت می شد. سرمایه گذاران Naval Ravikant، Balaji Srinivasan و بنیانگذاران پلتفرم استریم Twitch و شرکت های Web3 Anchorage Digital، Mercury، Firebase، Zynga و Alchemy نیز شرکت کردند.

Proof of Play نسخه بتای بسته اولین بازی خود، Pirate Nation را در دسامبر 2022 منتشر کرد.

بازی Pirate Nation Web3. منبع: Game Proof

در اعلامیه خود، این شرکت ادعا کرد که قادر خواهد بود بر بسیاری از موانعی که بازیکنان معمولاً هنگام تلاش برای انجام بازی های Web3 با آن مواجه می شوند، غلبه کند. او اظهار داشت که تعدادی از نوآوری‌های تکنولوژیکی و محصولی دارد که به سرعت بازیکنان را در بازی‌های سرگرم‌کننده غوطه‌ور می‌کند بدون اینکه قبلاً در مورد بلاک چین بدانند.

مرتبط با: بنیانگذار آتاری بازی های Web3 را برای مالکیت مجازی و آموزش حیاتی می بیند

Proof of Play همچنین اعلام کرد که به تمرکززدایی متعهد است. این شرکت گفت که Pirate Nation یک “بازی همیشه” است که می تواند بدون سرورهای خارجی یا مداخله سازنده اجرا شود و افزود که قصد دارد چارچوب فناوری خود را منبع باز کند تا در آینده به تمرکززدایی بیشتری دست یابد.

تیم Proof of Play شامل اعضای بسیاری از شرکت‌های بزرگ بازی و وب، از جمله Epic Games، Zynga، EA، Activision و Google است.

دورهای مالی چند میلیون دلاری از شرکت های Web3 در سال 2023 به یک امر عادی تبدیل شده است. توسعه دهنده EVE Online CCP Games در ماه مارس 40 میلیون دلار برای توسعه یک بازی جدید EVE جمع آوری کرد و Hyperplay در ژوئن 12 میلیون دلار برای توسعه بیشتر پلتفرم توزیع و رقیب Steam خود جمع آوری کرد.


نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید