آیا سقوط اورگراند یک تحول مثبت برای ارز دیجیتال خواهد بود؟


گزارش بازار این هفته در مورد پیروزی Grayscale بر SEC، تأثیر ورشکستگی Evergrande و آنچه برای 16 تریلیون توکن PEPE به سرقت رفته اتفاق افتاد، صحبت می کند.

در قسمت آخر گزارش بازارمارسل پچمن، تحلیلگر کوین تلگراف، پیروزی گری اسکیل بر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را شرح می دهد. در حالی که هنوز تصمیمی در مورد برنامه کاربردی صندوق قابل معامله بیت کوین (BTC) شرکت گرفته نشده است، این تصمیم برای Grayscale و Grayscale Bitcoin Trust که بیش از 16 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد، مثبت بوده است.

در ادامه، پچمن در مورد تاثیر ورشکستگی غول املاک چینی Evergrande بحث می کند و این سوال را مطرح می کند که چرا تقریباً دو سال طول کشید تا این شرکت اعلام ورشکستگی خود را اعلام کند. به گزارش Kobeissi Letter، به نظر می رسد که این موضوع مربوط به کاهش غیرمنتظره اخیر چین در نرخ بهره باشد.

پچمن به بینندگان یادآوری می کند که چین اخیراً اقدامات مختلفی را برای تحریک بازار سهام اعلام کرده است. در نهایت، او موافق است که فروپاشی نهایی بازارهای چین برای دارایی های پرخطر، از جمله سهام، ارزهای دیجیتال و کالاها منفی خواهد بود.

با این حال، پچمن استدلال می‌کند که در اقدامی جداگانه، شاید یک تا 10 ماه بعد، ممکن است تغییری به سمت بیت‌کوین رخ دهد که می‌تواند به نفع ارزهای دیجیتال باشد زیرا سرمایه‌گذاران متوجه می‌شوند که به دلیل ناتوانی دولت در حفظ خود بدون تزریق نقدینگی ضعیف شده‌اند.

در نهایت، پچمن توضیح می دهد که چه اتفاقی برای 16 تریلیون توکن Pepecoin (PEPE) دزدیده شده است و توصیه هایی در مورد چگونگی جلوگیری از اسیر شدن طعمه آلت کوین ها ارائه می دهد. قسمت آخر را تماشا کنید تا در مورد همه این موضوعات بیشتر بدانید. گزارش بازارفقط در کانال YouTube که به تازگی راه اندازی شده است، Cointelegraph Markets & Research موجود است.


نویسنده: Marcel Pechman

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *