eToro ثبت رمز ارز در قبرس را ایمن می کند تا در اتحادیه اروپا گسترش یابد


به گفته هدو بر، معاون مدیرعامل eToro، اروپا برای این شرکت “بسیار مهم” است، زیرا اکثر کاربران eToro در منطقه مستقر هستند.

کارگزاری دوستدار رمزارز eToro در حال گسترش خدمات رمزنگاری خود در سطح جهانی با تضمین تأییدیه های نظارتی جدید در اروپا است.

eToro در بیانیه ای رسمی در 21 سپتامبر اعلام کرد که eToro ثبت ارائه دهنده خدمات دارایی رمزنگاری (CASP) را از کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) دریافت کرده است.

به گفته eToro، ثبت نام به آن اجازه می دهد تا خدمات رمزنگاری تنظیم شده را از یک نهاد واحد به نام eToro Europe Digital Assets به همه کشورهای اتحادیه اروپا ارائه دهد. به طور خاص، پس از اجرایی شدن مقررات بازار دارایی های رمزنگاری اتحادیه اروپا (MiCA) در دسامبر 2024، ثبت نام به اجرا در خواهد آمد.

به گفته هدوا بر، معاون مدیر عامل eToro، ثبت نام نشان می دهد که eToro “100٪ آماده است تا در سال آینده، زمانی که MiCA اجرایی شود، عصر جدیدی را برای رمزارزها پذیرا شود.” مدیر اجرایی خاطرنشان کرد که اروپا برای eToro “بسیار مهم” است، زیرا اکثر کاربران آن در منطقه مستقر هستند.

برخی دیگر از شرکت‌های بزرگ رمزارز مانند صرافی ByBit نیز با ثبت نام CySEC در حال گسترش حضور خود در اتحادیه اروپا هستند. از سوی دیگر، صرافی ارز دیجیتال Binance در ژوئن 2023 درخواست لغو ثبت در قبرس کرد و ادعا کرد که می‌خواهد بر روی “بازارهای بزرگتر” تمرکز کند.

آخرین تأیید رمز ارزهای eToro در قبرس از نقطه عطف نظارتی مشابه در اسپانیا پیروی می کند. در جولای 2023، بانک اسپانیا ثبت eToro را به عنوان ارائه‌دهنده خدمات مبادله ارز مجازی برای خدمات نگهداری ارز فیات و کیف پول الکترونیکی تایید کرد. eToro همچنین قبلاً به عنوان یک ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال از تنظیم کننده مالی فرانسه Autorité des Marchés Financiers ثبت نام کرده بود.

مرتبط با: مالتا مشاوره عمومی را در مورد قوانین بازنگری شده کریپتو برای مطابقت با MiCA آغاز می کند

eToro، یک شرکت بزرگ تجارت اجتماعی و سرمایه گذاری چند دارایی، در آوریل 2023 با همکاری با Elon Musk’s X (توئیتر سابق) برای کمک به پلتفرم رسانه اجتماعی برای راه اندازی معاملات ارزهای دیجیتال و سهام، خبرساز شد.

این شرکت همچنین در اوایل سال جاری در استرالیا با مشکلاتی روبرو شد. کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا در ماه اوت از eToro به دلیل محصولات تجاری “فرار” شکایت کرد.

مجله: مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید