افزایش TPS اتریوم؟ Starknet ‘Quantum Leap’ زنده است


Uri Kolodny، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل StarWare، گفت که جدیدترین ارتقاء کوانتوم لیپ Starknet، TPS بالا در شبکه اصلی اتریوم را به واقعیت تبدیل کرده است.

ارتقاء کوانتومی لیپ مورد انتظار توسط پروتکل مقیاس‌پذیری لایه 2 Starknet اخیراً در شبکه اصلی اتریوم مستقر شده است که امکان 90 تراکنش در ثانیه (TPS) را فراهم می‌کند و سرعت شبکه را افزایش می‌دهد.

به گفته اوری کولودنی، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل StarWare، این روز بسیار مهمی برای بلاک چین اتریوم است زیرا سقف مقیاس بندی “تکه تکه شده” است. او توضیح داد که به دلیل به روز رسانی جدید، “بالاخره TPS بالا در Ethereum Mainnet یک واقعیت است”. اضافه:

“ما گفتیم که این به روز رسانی صدها TPS بالقوه را در سه ماهه سوم ارائه می دهد، و امیدوار بودیم که تست استرس را انجام دهیم تا بررسی کنیم که آیا هدفمان بوده است یا خیر. چند ده TPS در این مرحله اولیه ممکن است ما را هیجان زده کند، اما ما بیشتر از آنچه بودیم دریافت کردیم. انتظار می رود.”

کولودنی همچنین تاکید کرد که آنها موفق به دستیابی به 37 TPS ثابت شده اند. وی همچنین خاطرنشان کرد که در لحظات اوج، آزمایش‌ها نشان داد که تراکنش‌های انتقال در ثانیه به تقریباً 100 رسیده است.

مرتبط با: وام گیرنده DeFi از NFT با پشتوانه ساعت لوکس به عنوان وثیقه برای وام استفاده می کند

در 5 ژوئیه، جهش کوانتومی استارک نت روی یک شبکه آزمایشی مستقر شد و سرعت ها را سه رقمی ثبت کرد. در طول استقرار شبکه آزمایشی، تیم اعلام کرد که انتظار دارند “زمان روی هواپیما” حدود 15 ثانیه باشد. این بدان معنی است که برنامه های غیرمتمرکز (DApps) می توانند تراکنش های زنجیره ای را در چند ثانیه تایید کنند. اما واقعیت فراتر از این انتظار بود.

او توضیح داد: «ما تأخیر کمتر از 15 ثانیه را در نظر داشتیم و در نهایت، اکثر تراکنش‌ها کمتر از 10 ثانیه زمان گنجاندن داشتند. به گفته تیم Starknet، توان عملیاتی بیشتر و تعامل سریعتر راه را برای برنامه های کاربردی مالی غیرمتمرکز (DeFi) سریعتر هموار می کند. این همچنین به این معنی است که بازی های دارای رتبه AAA در داخل شبکه واقعی تر می شوند.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

مجله: Web3 Gamer: شایعات کریپتو GTA 6، Dr Who/Sandbox، بررسی NFT توریست تایلندی
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *