پروتکل اتریوم DeFi Hope Lend پس از بهره برداری تخلیه شد


پروتکلی که در آن مقدار کل 526 اتر قفل شده بود، در حمله 18 اکتبر خالی شد.

پروتکل تامین مالی غیرمتمرکز اتریوم (DeFi) Hope Lend پس از یک هک ویرانگر تقریباً صفر دارایی در پروتکل خود دارد.

به گفته چندین شرکت امنیتی بلاک چین، در 18 اکتبر، دو نفر، یک نفر پیشگام فردی که هکر اصلی و هکر اصلی را پس از کشف اکسپلویت شکست داده است خوددر مجموع 526 اتر (ETH) از Hope Lend به ارزش 825357 دلار در زمان انتشار سرقت کرد. CertiK نوشت: “مهاجم موفق 264 ETH کسب کرد و به یک اعتبارسنجی ETH با 263 ETH رشوه داد.”

Hope.money، توسعه دهنده پروتکل DeFi، نسخه متفاوتی از داستان را ارائه کرد. توسعه دهندگان ادعا می کنند که در عنوان کارکنان Hope.money گفتند:

بسیار مهم است که تاکید کنیم همه پروتکل‌های مستقر در http://Hope.money مستقل هستند و بر محصولات و پروتکل‌های مختلف دیگری که در حال حاضر روی پلتفرم موجود هستند، از جمله HopeCard، HopeSwap و موارد دیگر، تاثیری ندارند. $HOPE. ما متعهد هستیم که از حقوق کاربران آسیب دیده محافظت شود و وجوه مربوطه در امان بمانند.»

دو روز پیش، DeFiLlama تجمیع کننده DeFi اعلام کرد که نظارت بر قراردادهای هوشمند Hope Lend را برای مدیریت داده ها آغاز خواهد کرد. در زمان انتشار، Hope Lend هیچ حضور قابل توجهی در پروتکل نداشت. اگرچه توسعه دهندگان علت این حادثه را مشخص نکردند، Spreek کاراگاه زنجیره ای ادعا کرد که این حمله “به نظر می رسد مربوط به WBTC باشد.” [wrapped Bitcoin] اعشار و گرد کردن مشابه هک اخیر Wise Lending است.

مجله: انتشارات ایلان ماسک، آمازون با Immutable، پیش نمایش MetalCore شریک است
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید