صفحه یافت نشد | 404 | کوین تلگراف


هدف محیط توسعه‌دهنده جدید، توسعه حریم خصوصی و زنجیره‌ای متقابل DApp برای اکوسیستم اتریوم و شبکه‌های بلاک چین قرارداد هوشمند است.

برنامه‌های غیرمتمرکز می‌توانند از ویژگی‌های حریم خصوصی پیشرفته بهره ببرند زیرا شرکت بلاک چین Oasis، بلاک چین Sapphire خصوصی سازگار با EVM خود را منتشر کرده است.

Sapphire and Oasis Privacy Layer (OPL) اکنون فعال است و به برنامه‌های غیرمتمرکز موجود (DApps) در شبکه‌های ماشین مجازی اتریوم (EVM) اجازه می‌دهد بدون نیاز به تبادل زنجیره متقابل برای توکن‌های مربوطه از ویژگی‌های حریم خصوصی بلاک چین استفاده کنند. . .

کوین تلگراف با Oasis تماس گرفت تا در مورد اجزای اصلی بلاک چین Sapphire و چگونگی کمک به توسعه Web3 زنجیره ای متقابل با تمرکز بر ویژگی های حریم خصوصی برای قراردادهای هوشمند بیاموزد.

Jernej Kos، مدیر بنیاد Oasis گفت که OPL به طور خاص به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا DApps را در هر شبکه EVM ایجاد کنند تا ویژگی های مختلف Sapphire را بدون نیاز به مهاجرت به بلاک چین Oasis یکپارچه کنند:

سازگاری کامل با EVM به این معنی است که توسعه دهندگان می توانند قراردادهای هوشمند سفارشی را در محیطی ایجاد کنند که از قبل با آن آشنا هستند، به عنوان مثال قراردادهای هوشمند Solidity که بر روی EVM شناخته شده از اتریوم اجرا می شوند.

کوس اضافه کرد که این عملکرد همچنین توانایی استقرار DApps در زنجیره های مختلف و سازگار کردن آنها را بهبود می بخشد. مثال دیگر داشتن یک قرارداد هوشمند هسته ای DAO در اتریوم (ETH) در حالی که رای گیری کاملا خصوصی در Sapphire انجام می شود و نتایج نهایی به قرارداد اصلی DAO بازگردانده می شود.

“به این ترتیب، قابلیت های مخفی کاری Sapphire در معرض تمام زنجیره های دیگر قرار می گیرد.”

به گفته مدیر بنیاد Oasis، بیشتر DApp‌های توسعه‌یافته در Oasis، حریم‌خصوصی محور هستند و به کاربران اجازه می‌دهند تا کنترل کامل بر روی داده‌های خود در زنجیره داشته باشند و نحوه اشتراک‌گذاری و دسترسی به آن‌ها را کنترل کنند. این موضوع در فهرستی از ابزارها و پلتفرم های مختلف ساخته شده در اکوسیستم Oasis نیز مشهود است.

مطالب مرتبط: بنیاد Oasis صندوق توسعه 160 میلیون دلاری راه اندازی می کند

کوس صرافی‌های غیرمتمرکز مخفی، بازی‌های بلاک چین با قابلیت حفظ حریم خصوصی، لغو حساب، NFT‌های مخفی، رای‌گیری خصوصی، مزایده‌های پیشنهاد بسته، مدیریت کلید و شناسایی غیرمتمرکز را به عنوان موارد استفاده برجسته توسط سازندگان در زنجیره Oasis برجسته کرد.

مجله: در اینجا آمده است که چگونه انباشته‌های ZK اتریوم می‌توانند قابلیت تعامل داشته باشند


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *