ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، یک میلیون دلار ETH را به کوین بیس منتقل می کند


داده های Onchain نشان می دهد که ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، 600 اتریوم را به صرافی Coinbase ایالات متحده در میان مشکلات جاری بازار منتقل کرده است.

کارآگاهان بلاک چین انتقال یک میلیون دلاری ETH را به کیف پولی که توسط ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم (ETH) کنترل می شود، علامت گذاری کردند، زیرا بازارهای ارزهای دیجیتال پس از ضررهای گسترده آخر هفته تحت فشار قرار گرفتند.

آدرس کیف پول اتریوم با برچسب عمومی vitalik.eth در 21 آگوست 600 اتریوم منتقل کرد و طبق داده‌های Etherscan این آدرس همچنان دارای 3900 ETH به ارزش 6.5 میلیون دلار است.

تجزیه و تحلیل داده های بلاک چین Lookonchain همچنین نشان داد که vitalik.eth 251000 توکن RAI را به Maker بازپرداخت کرده و 1000 ETH به ارزش 1.67 میلیون دلار ساعت قبل از انتقال اتریوم به Coinbase برداشت کرده است.

تعدادی از جمع‌آوری‌کننده‌ها و نشریات پیشرو در زمینه بلاک چین نظرات خود را در مورد انتقال 600 ETH به صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده Coinbase به اشتراک گذاشته‌اند. این اقدام در ساعات پس از انتقال، با گمانه زنی های گسترده در مورد این معامله، سردرگمی در شبکه های اجتماعی ایجاد کرد.

معامله بوترین در حالی انجام شد که بازارهای ارزهای دیجیتال پس از اصلاح شدید در آخر هفته شکننده باقی ماندند. بیت کوین و اتریوم به ترتیب 11 و 8 درصد از دست دادند.

مطالب مرتبط: ویتالیک ۷۰۰ هزار دلار شیت‌کوین‌هایی را می‌فروشد که هرگز نمی‌خواست

همانطور که کوین تلگراف قبلا گزارش داده بود، بوترین اعتراف کرد که در پنج سال گذشته مقداری از ETH خود را در زمان‌های مختلف فروخته است و همچنین توکن‌هایی را که در ایردراپ‌های آلت‌کوین ناخواسته دریافت کرده است، به صورت عمومی فروخته است.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری واقعاً با پول شما چه می کنند؟
نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *