ETFهای آتی اتر راه اندازی شد، آزمایش SBF آغاز شد و سو ژو از 3AC دستگیر شد: Hodler’s Digest، 24 تا 30 سپتامبر


ETFهای آتی اتر در ایالات متحده راه اندازی می شوند، محاکمه Sam Bankman-Fried آغاز می شود و Su Zhu یکی از بنیانگذاران 3AC دستگیر می شود.

پرخواننده ترین اخبار این هفته

معاملات ETF های آتی اتریوم از هفته آینده آغاز می شود

شرکت سرمایه‌گذاری Valkyrie در روزهای آینده قراردادهای آتی اتر را عرضه خواهد کرد. این شرکت در 28 سپتامبر به کوین تلگراف گفت که ETF استراتژی بیت کوین به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا تحت یک بسته واحد به معاملات آتی اتر و بیت کوین دسترسی داشته باشند و به یکی از اولین شرکت هایی تبدیل شود که پس از چندین پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده این کار را انجام می دهد. از 3 اکتبر، نام صندوق به ETF بیت کوین Valkyrie و Ether Strategy به روز می شود. مدیر دارایی VanEck همچنین ETF استراتژی اتریوم را اعلام کرد که در روزهای آینده در بورس گزینه های هیئت مدیره شیکاگو فهرست می شود. تحلیلگران پیشنهاد کرده اند که تعطیلی احتمالی دولت ایالات متحده ممکن است راه اندازی ETF های آتی اتر را تسریع کند.

تاریخ آزمایش SBF اعلام شد: بنیانگذار FTX به مدت 6 هفته محاکمه می شود

مدیر عامل سابق FTX، Sam SBF Bankman-Fried، حداقل به مدت 21 روز به عنوان بخشی از محاکمه جنایی که از 4 اکتبر آغاز می شود و تا 9 نوامبر ادامه خواهد داشت، طبق برنامه دادگاه جدید اعلام شده علنی خواهد بود. پرونده دادگاه اولین تاریخ رسمی پرونده Bankman-Fried 4 اکتبر است، زمانی که شرکت کنندگان بحث درباره هفت اتهام کلاهبرداری علیه SBF را آغاز می کنند. دو اتهام اصلی وجود دارد که دادستان باید هیئت منصفه را متقاعد کند که بانکمن-فرید مرتکب جرم شده است. پنج اتهام توطئه دیگر شامل این است که دادستان هیئت منصفه را متقاعد می کند که بانکمن-فرید برای ارتکاب جنایات برنامه ریزی کرده است. مدیر عامل سابق FTX از 11 اوت در بازداشتگاه متروپولیتن بروکلین بازداشت شده است. کارشناسان حقوقی به کوین تلگراف گفتند اگر بانکمن-فرید به دلیل کلاهبرداری مجرم شناخته شود، احتمالا بقیه عمر خود را در زندان سپری خواهد کرد.

سو ژو از 3AC در سنگاپور دستگیر شد

سو ژو، یکی از بنیانگذاران Three Arrows Capital (3AC)، هنگام تلاش برای ترک فرودگاه چانگی در سنگاپور بازداشت شد. Teneo، مدیر تصفیه مشترک صندوق تامینی که اکنون ورشکسته شده است، به کوین تلگراف گفت که دستگیری ژو دستوری بود که توسط دادگاه سنگاپور صادر شد و برای زندانی کردن فردی به دلیل اهانت به دادگاه استفاده می شد. در 25 سپتامبر، Teneo این حکم اعدام را دریافت کرد و ادعا کرد که زو از دستور دادگاه پیروی نکرده است. دستگیری او بخشی از تحقیقات در حال انجام در مورد بازیابی وجوه برای طلبکاران 3AC است. صندوق تامینی 10 میلیارد دلاری در سال 2022 به دلیل فروپاشی اکوسیستم Terra از بین رفت. حکم اعدام مشابهی برای کایل دیویس، یکی از بنیانگذاران 3AC نیز صادر شد. محل نگهداری او هنوز مشخص نیست.

بایننس از کاربران می‌خواهد پس از دیبانک Paysafe، یورو را به USDT تبدیل کنند

بایننس به کاربران اروپایی خود هشدار داد که موجودی یورو (EUR) خود را تا 31 اکتبر به Tether تبدیل کنند، زیرا شریک بانکی آن Paysafe پشتیبانی خود را از دست داده است. Paysafe سپرده‌های یورو را برای کاربران بایننس در ۲۵ سپتامبر متوقف کرد. در حالی که برداشت یورو از حساب های بانکی ادامه دارد، کاربران Paysafe نمی توانند در معاملات نقدی یورو شرکت کنند. ویژگی تبادل توکن بایننس، Binance Convert، تراکنش‌های یورو را نیز محدود می‌کند. Paysafe قبلا سپرده گذاری و برداشت فیات را از طریق انتقال بانکی برای کاربران Binance در اروپا، در منطقه واحد پرداخت یورو اتحادیه اروپا تسهیل می کرد. این اقدام جدیدترین اقدامی است که بر مشکلات نظارتی و غیربانکی بایننس در غرب افزوده است.

SEC تصمیم ETF بیت کوین را برای BlackRock، Invesco و Bitwise به تاخیر انداخت

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بار دیگر تصمیم خود را در مورد چندین برنامه ETF بیت کوین، از جمله برنامه های BlackRock، Invesco، Bitwise و Valkyrie، پیش از تعطیلی احتمالی دولت به تعویق انداخت. جیمز سیفارت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، تاخیرهای مشابهی را برای Fidelity، VanEck و WisdomTree پیش بینی می کند. این تاخیرها دو هفته قبل از مهلت دومی که متقاضیان انتظار داشتند رخ داده است. سیفارت تاخیرهای اولیه را به تعطیلی پیش بینی شده دولت ایالات متحده در اول اکتبر نسبت می دهد که بر تنظیم کننده های مالی و آژانس های فدرال تأثیر می گذارد.

برنده و بازنده

بیت کوین در آخر هفته (بیت کوین) آنجا 26895 دلاراتر (ETH) -اکثر 1667 دلار و XRP -اکثر 0.53 دلار. ارزش کل بازار به شرح زیر است: 1.07 دلار تریلیون بر اساس CoinMarketCap.

در میان 100 ارز دیجیتال برتر، سه آلتکوین سودآور هفته Compound بودند. (کامپیوتر) با 23.71٪، Chainlink (ارتباط) 15.12% و THORchain (RUNE) 14.51 درصد است.

سه آلتکوین هفته که بیشترین ضرر را داشته اند، بدون تغییر هستند (IMX) -9.80٪، UNUS SED LEO (LEO) -5.38٪ و شبکه XDC (XDC) این در -4.61٪ است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کریپتو، حتما تحلیل بازار کوین تلگراف را بخوانید.

همچنین بخوانید
امکانات

چرا طرفداران کریپتو وسواس زیادی نسبت به کشورهای کوچک و سکونتگاه های فراساحلی دارند؟

امکانات

استارت‌آپ‌های بلاک چین فکر می‌کنند عدالت مرکز نخواهد بود، اما هیئت منصفه هنوز بیرون است

به یاد ماندنی ترین نقل قول ها

شما [Gary Gensler] آنها بازارهای سرمایه ایالات متحده را با انبوهی از معاملات بوروکراتیک از کمیسیون شما به زانو در می آورند.

اندی بارنماینده آمریکا

بانک مرکزی که CBDC را معرفی می کند، باید گزینه های جامعه را کاهش دهد، نه اینکه آنها را کاهش دهد.

آگوستین کارستنزمدیر کل بانک تسویه حساب های بین المللی

به نظر می رسد SEC به طور بالقوه اجازه فروش دسته ای از ETF های آتی #اتریوم را در هفته آینده می دهد.

جیمز سیفارتتحلیلگر Bloomberg Intelligence

آیا فکر می کنید این امکان برای شما وجود دارد؟ [Gary Gensler] به عنوان یک تنظیم کننده بی طرف عمل کند و از واسطه های مالی بزرگ حمایت نکند؟

تام ایمرنماینده آمریکا

[Stablecoins] محرک اصلی آزادی اقتصادی در دهه آینده خواهد بود.

جسی پولاکرئیس پروتکل در Coinbase

همزیستی بین هنر خیابانی و بیت کوین قدرتمند است. این دو جنبش با همکاری یکدیگر به ایجاد جهانی عادلانه تر و عادلانه تر کمک می کنند.

خیابانیکی از بنیانگذاران مجموعه هنرمندان Street Cyer با نام مستعار

پیش بینی هفته

شورت بیت کوین همچنان به سوختن ادامه می دهد زیرا قیمت بیت کوین به نظر می رسد 27000 دلار باشد

بیت کوین (BTC) در 29 سپتامبر حدود 27000 دلار افزایش یافت، زیرا چالش ها برای بالاترین سطح ماه تا به امروز باعث افزایش قیمت بیت کوین شد. داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که بزرگترین ارز دیجیتال در تلاش است تا به دنبال یک فشار کوتاه کلاسیک، سود خود را حفظ کند.

روز قبل، به گاوهای بیت کوین پیشنهاد شد که از مرز 27000 دلار عبور کنند زیرا نتوانستند در ماه سپتامبر به بالاترین حد خود دست یابند. قدرت قیمت بیت کوین به حالت تثبیت بازگشته است و در Bitstamp به 27300 دلار رسیده است که هنوز 4 درصد از پایین ترین سطح هفته در زمان نگارش مقاله افزایش یافته است.

معامله‌گر معروف با نام مستعار Skew، که وضعیت را در بازه‌های زمانی پایین (LTFs) تحلیل می‌کرد، گفت که این افزایش به دلیل بازارهای مشتقه است و معامله‌گران نقطه‌ای در سطوح بالاتری می‌فروشند. او توضیح داد که LTF در

Skew بعداً اشاره کرد که 27200 دلار همچنان نقطه رد در آستانه افتتاح وال استریت است. او افزود که بازار احتمالاً هر دو طرف کتاب را در هفته آینده شکار خواهد کرد.

FUD هفته

بن بیت‌بوی آرمسترانگ به‌دلیل اختلافات با لامبو به‌طور زنده به‌طور زنده دستگیر شد

بن آرمسترانگ، اینفلوئنسر رمزارز، که قبلاً با نام BitBoy شناخته می‌شد، در 25 سپتامبر هنگام پخش زنده در خارج از خانه یکی از شرکای تجاری سابقش با ادعای داشتن لامبورگینی آن شریک دستگیر شد. او به پرسه زدن/پرسه زدن و حمله ساده با ارعاب دیگری متهم شد و بیش از هشت ساعت در بازداشت بود تا اینکه با وثیقه ۲۶۰۰ دلاری و هزینه ۴۰ دلاری آزاد شد. در گرجستان، اتهامات جنحه ای مانند پرسه زدن و پرسه زدن می تواند منجر به جریمه تا 1000 دلار، مجازات زندان تا یک سال یا هر دو شود.

صرافی کریپتو که ادعا می کند حجم معاملات 1.4 میلیارد دلاری دارد، از داده های مجوز جعلی استفاده کرده است

تحقیقات Cointelegraph نشان داد که بسیاری از پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال که معاملات روزانه قابل توجهی را در CoinMarketCap گزارش می‌کنند، ممکن است اطلاعات گمراه‌کننده‌ای در مورد مجوزهای رمزنگاری خود ارائه کرده باشند. به عنوان مثال، Bitspay که حجم تراکنش روزانه 1.4 میلیارد دلاری در CoinMarketCap دارد و چهارمین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال است، ادعا می‌شود که در استونی مجوز دارد. با این حال، پس از تحقیقات Cointelegraph، Bitspay به سرعت داده‌های بالقوه نادرست مجوز را حذف کرد و دیگر اطلاعات دقیقی درباره ثبت یا مجوز آن ارائه نمی‌کند.

Huobi Global با 7.9 میلیون دلار هک شد: گزارش

طبق گزارش پلتفرم تحلیل بلاک چین CyVers، صرافی رمزنگاری HTX Huobi Global در 24 سپتامبر هک شد. در مجموع 7.9 میلیون دلار ارز دیجیتال در این حمله تخلیه شد. یک کیف پول داغ معروف Huobi پیامی به زبان چینی برای مهاجم ارسال کرد. بر اساس این پیام، صرافی هویت مهاجم را می‌داند و به آنها پیشنهاد داده است که 5٪ از وجوه برداشت شده را به عنوان پاداش کلاه سفید نگه دارند، اما تنها در صورتی که مهاجم 95٪ باقیمانده را برگرداند. Changpeng CZ Zhao، مدیر عامل بایننس، پیشنهاد کمک به تیم امنیتی صرافی را در بررسی این حمله داد.

کارآگاهان بلاک چین: Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود

کوه Chainaliz برای ردیابی رمزارزهای مورد استفاده سازمان های سوء استفاده از کودکان در کره، تاریخچه طولانی اما گاهی بحث برانگیز دارد.

تیم دراپر، تالار شعله: دولت ایالات متحده پیش بینی قیمت بیت کوین 250 هزار دلاری من را درهم شکست

اولین پیش‌بینی بزرگ تیم دریپر برای بیت‌کوین بدون مشکل انجام شد، اما او می‌گوید دولت فعلی دومین پیش‌بینی او را بد به نظر می‌رساند.

توسعه دهنده چینی به دلیل استفاده از VPN و 10 میلیون e-CNY airdrop به 3 سال دستمزد جریمه شد: آسیا اکسپرس

شهروند چینی به دلیل استفاده از VPN برای کار از راه دور به پرداخت سه سال حقوق جریمه شد، هانگژو 10 میلیون یوان دیجیتال را به هوا فرستاد، JPEX Ponzi ادعا می کند نزدیک به 200 میلیون دلار و بیشتر.


نویسنده: Editorial Staff

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید