توسعه دهنده ETH با استفاده از ChatGPT، memecoin AstroPepeX را با هوش مصنوعی برنامه ریزی می کند


“اگر ChatGPT بتواند توکن خود را مستقر کند چه؟” احتمالاً پاسخ را حدس زده‌اید: AstroPepeX در تعداد معدودی از صرافی‌های DeFi و متمرکز ایجاد و معامله شد.

یکی از توسعه‌دهندگان اتریوم موفق شده است که ChatGPT را وادار کند تا توکن ERC-20 خود، AstroPepeX را راه‌اندازی کند که بر اساس داده‌های توکن‌های پرمعامله در Uniswap مدل شده است.

کاربر X (توئیتر سابق) CroissantETH نحوه ادغام ChatGPT را با استفاده از API OpenAI در یک برنامه سفارشی توضیح داد. آنها به او گفتند که توکن ERC-20 خود را با ارزش بازار تخمینی 3.5 میلیون دلار طراحی و منتشر کند.

داده های Etherscan نشان می دهد که بیش از 2300 دارنده APX وجود دارد که از زمان عرضه توکن در 20 سپتامبر بیش از 17700 تراکنش انجام داده اند.

توسعه دهنده توانست ChatGPT را فعال کند تا قراردادهای هوشمند را در شبکه اتریوم پس از تغذیه داده های آن در 10000 توکن اول معامله شده در Uniswap، مستقر کند.

در واقع از ChatGPT می خواهد که با استفاده از استانداردهای Open Zeppelin یک توکن ERC-20 ایجاد کند. نام توکن و سایر پارامترها به گونه ای طراحی شده اند که توسط مقادیر داده شده توسط GPT در سازنده کد ارسال شوند.”

CroissantETH همچنین توضیح داد که چگونه تلاش‌های اولیه ChatGPT برای نام‌های بالقوه برای توکن ERC-20 ایده‌آل نبود. راه‌حل توسعه‌دهنده ادغام داده‌ها از پرمعامله‌ترین توکن‌های Uniswap برای ارائه خروجی طبیعی‌تر به LLM بود.

واضح است که GPT-4 فرهنگ رمزنگاری را بسیار بهتر درک می کند و همچنین خلاقیت خود را در پاسخ ها ارائه می دهد.

برای اطمینان از اینکه توکن قبل از توزیع قرارداد منحصراً توسط GPT نگهداری می شود، CroissantETH مالکیت کلیدهای خصوصی و قرارداد قرارداد را با راه حلی که هرگونه دخالت انسانی را مستثنی می کند، مدیریت کرد.

هنگامی که قرارداد توزیع می شود، مالکیت بلافاصله لغو می شود و 100٪ از توکن ها به نقدینگی Uniswap به همراه 2 ETH پس از ایجاد اضافه می شود.

بنابراین AstroPepeX (APX) توسط ChatGPT با ارسال 65,000,000,000 توکن APX و 2 نقدینگی اتر (ETH) به صرافی غیرمتمرکز Uniswap ایجاد شد.

Cointelegraph با استفاده از دسترسی انحصاری به ابزارهای تجزیه و تحلیل بلاک چین در نسخه بتا Nansen 2 تأیید کرد که توکن‌های APX واقعاً به پلتفرم‌های DeFi مانند Poloniex و صرافی‌های متمرکز مانند Bitget، MEXC و LBank منتقل شده‌اند.

کنترل پنل Token God Mode برای توکن Nansen 2 beta AstroPepeX.

پولونیکس همچنین از فهرست کردن توکن در X (توئیتر سابق)، افتتاح سپرده و معامله در بورس در 21 سپتامبر پشتیبانی کرد.

وب سایت AstroPepeX به آدرس اتریوم و دسته های رسانه های اجتماعی آن پیوند دارد. اینها شامل یک گروه تلگرام اجتماعی با تقریباً 1500 عضو، و همچنین یک ربات BuyTech است که به‌روزرسانی‌های خودکار تراکنش‌های APX و ارزش فعلی توکن را منتشر می‌کند. CroissantETH بعداً توییت کرد که این توکن یک گروه رسمی تلگرام ندارد.

مجله: آیا می خواهید 500٪ از نکات سهام ChatGPT درآمد کسب کنید؟ بارد به چپ متمایل می شود، 100 میلیون دلار memecoin هوش مصنوعی: AI Eye
نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید