رگولاتور اروپایی مشاوره در مورد استانداردهای MiCA برای ارائه دهندگان خدمات دارایی های رمزنگاری شده صادر می کند


سازمان اوراق بهادار و بازار اروپا در حین انجام وظایف خود بر اساس مقررات MiCA، سه جلسه مشاوره صادر خواهد کرد.

سازمان بازارهای اوراق بهادار و اروپا (ESMA)، تنظیم‌کننده بازار اتحادیه اروپا، در 12 ژوئیه توصیه‌ای درباره دستورات بازار دارایی‌های رمزنگاری (MiCA) منتشر کرد. این اولین بسته از سه بسته مشاوره ای بود که آژانس انتظار دارد منتشر کند و مربوط به مشخصات فنی برای ارائه دهندگان خدمات دارایی های رمزنگاری شده (CASP) است.

سازمان‌هایی که در حال حاضر مجوز دارند به نظر می‌رسد که تحت MiCA «قادر به ارائه خدمات دارایی‌های رمزنگاری» هستند، اما ملزم به ارائه اطلاعات اضافی در قالب اطلاع رسانی به مقامات ذیصلاح ملی (NCAs) کشوری هستند که در آن ثبت شده‌اند. از. این مقاله به دنبال بازخورد در مورد اجرای استانداردهای فنی برای استانداردهای فنی نظارتی و اطلاعیه‌های CASP بود.

ESMA همچنین به دنبال بازخورد در مورد شیوه های مجوز CASP، استانداردهای نظارتی و فنی برای رسیدگی به شکایات و مدیریت و جلوگیری از تضاد منافع بود. در نهایت، نظرات در مورد استانداردهای فنی تنظیم کننده ESMA برای افشای اطلاعات به NCA توسط نهادهایی که قصد دارند سهام یک CASP را خریداری کنند، مورد استقبال قرار می گیرد.

مطالب مرتبط: قانون جدید ارزهای دیجیتال اتحادیه اروپا: چگونه MiCA می تواند اروپا را به مرکز دارایی های دیجیتال تبدیل کند

تا 20 سپتامبر به مقاله پاسخ داده می شود. پیش نویس استانداردهای نهایی طبق دستور MiCA تا 30 ژوئن 2024 به کمیسیون اروپا ارائه خواهد شد. بسته مشاوره دوم در ماه اکتبر و سومین بسته در سه ماهه اول سال 2024 برای رعایت مهلت های تعیین شده برای ESMA در MiCA منتشر خواهد شد.

علاوه بر بازخورد، ESMA چهار سؤال کلی دیگر را برای پاسخ دهندگان مطرح کرد. او توضیح داد:

هدف ESMA جمع‌آوری اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت‌های فعلی و برنامه‌ریزی شده پاسخ‌دهندگان به عنوان یک تمرین حقیقت‌یابی برای درک بهتر بازارهای دارایی‌های رمزنگاری اتحادیه اروپا و توسعه آینده آن‌ها است.»

سوالات در مورد مواردی مانند گردش مالی مورد انتظار، تعداد وایت پیپرهایی بود که پاسخ دهندگان قصد دارند منتشر کنند، و استفاده از تجارت درون زنجیره ای و خارج از زنجیره آنها.

MiCA در 20 آوریل توسط پارلمان اروپا تصویب شد. این در سه سطح در سال های 2024 و 2025 اجرایی خواهد شد.

مجله: درون نقشه وحشیانه کره جنوبی برای تسلط بر فراجهان
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *