EY با سرمایه گذاری 1.4 میلیارد دلاری در فناوری هوش مصنوعی، پلتفرم جدیدی را راه اندازی کرد


ارنست اند یانگ اعلام کرد که میلیاردها دلار در فناوری‌های هوش مصنوعی سرمایه‌گذاری کرده و یک پلتفرم جدید مبتنی بر هوش مصنوعی را برای مشتریان و کارکنان داخلی خود راه‌اندازی کرده است.

Ernst & Young (EY)، یکی از چهار شرکت بزرگ ارائه دهنده خدمات حرفه ای جهانی، اعلام کرد که یک پلت فرم جدید مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) را برای مشتریان خود توسعه داده است.

در پستی در 13 سپتامبر، این شرکت مستقر در لندن اعلام کرد که 1.4 میلیارد دلار در فناوری‌های هوش مصنوعی برای پلتفرم جدید EY.ai خود سرمایه‌گذاری می‌کند که هدف آن کمک به سازمان‌ها در پذیرش هوش مصنوعی است. این پلتفرم بر اساس مدل زبان بزرگ خود EY (LLM) EY AI EYQ است.

او گفت که همکاری با مایکروسافت به EY دسترسی زودهنگام به ویژگی‌های Azure OpenAI از جمله ChatGPT-3 و ChatGPT-4 داده است. EY همچنین با Dell در Dell Generative AI Solutions سرمایه گذاری کرده است، که هدف آن ساده سازی پذیرش هوش مصنوعی مولد با LLM است.

سرمایه‌گذاری چند میلیارد دلاری هوش مصنوعی صرف تعبیه فناوری در سرویس‌های EY موجود می‌شود، مانند EY Fabric، که در حال حاضر توسط 60000 مشتری با میلیون‌ها کاربر منحصربه‌فرد استفاده می‌شود، و همچنین برای خرید فناوری‌های اضافی که از ابر و اتوماسیون پشتیبانی می‌کنند.

کارمین دی سیبیو، رئیس و مدیرعامل جهانی EY، در مورد این توسعه، گفت که لحظه هوش مصنوعی «اکنون» است.

پذیرش هوش مصنوعی فراتر از یک چالش فناوری است… این در مورد بازگشایی مسئولانه ارزش اقتصادی جدید برای تحقق بخشیدن به پتانسیل عظیم این تکامل فناوری است.

EY مدت‌هاست که انفجاری در یکپارچه‌سازی هوش مصنوعی پیش‌بینی می‌کند و در سال 2018 این شرکت یک برنامه درسی و صلاحیت‌سازی نشان یادگیری هوش مصنوعی، داده‌ها و تجزیه و تحلیل «جامع» را راه‌اندازی کرد.

مرتبط با: دومین بانک بزرگ تایلند 100 میلیون دلار صندوق هوش مصنوعی ایجاد می کند

تا به امروز، 100000 اعتبارنامه برای کارکنان EY طبق اعلام آنها صادر شده است و این شرکت 4200 عضو تیم متمرکز بر فناوری را گردآوری کرده است. دی سیبیو گفت:

هر کسب و کاری به این فکر می کند که چگونه در عملیات ادغام می شود و تاثیر آن بر آینده.

EY در ادغام فناوری های نوظهور در عملیات داخلی و خارجی خود فعال بوده است. اکتبر گذشته، او به یک آژانس دولتی در نروژ کمک کرد تا دفتری را در زمینه ابرداده باز کند.

اما EY تنها یکی از بسیاری از سازمان‌های بزرگ جهانی است که در تلاش برای ادغام یا معرفی خدمات هوش مصنوعی هستند. در 13 سپتامبر، گلدمن ساکس این تصور را رد کرد که هیجان کنونی پیرامون هوش مصنوعی به جای حباب در انتظار ترکیدن، یک “انقلاب” قریب الوقوع را پیش بینی می کند.

مجله: لویاتان هوش مصنوعی Tencent، کلاهبرداری 83 میلیون دلاری نابود شد، ممنوعیت چشمگیر چین: آسیا اکسپرس


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *