اپیک گیمز 830 کارمند خود را با استناد به اهداف ابرداده “غیر واقعی” اخراج می کند


تیم سوئینی، مدیر عامل شرکت، گفت: «ما خیلی بیشتر از چیزی که به دست می‌آوریم هزینه می‌کنیم.» این اخراج با تغییرات ساختاری عمده در اقتصاد شرکت مرتبط است.

اپیک گیمز، شرکت سازنده Fortnite، 16 درصد از نیروی کار خود (حدود 830 پرسنل) را به دلیل انتظارات غیرواقعی از درآمد الهام‌گرفته از ابرداده باعث شد که این شرکت پول «بسیار بیشتر» از درآمد خود خرج کند، اخراج کرده است.

تیم سوئینی، مدیرعامل شرکت اپیک گیمز در یادداشتی در 29 سپتامبر به کارمندان اپیک گیمز نوشت: «ما به این نتیجه رسیده‌ایم که اخراج‌ها تنها راه است، و انجام آن‌ها در حال حاضر و در این مقیاس، وضعیت مالی ما را تثبیت می‌کند.

سوینی افزود: «من مدت‌ها خوش‌بین بودم که می‌توانیم از این انتقال بدون اخراج عبور کنیم، اما در نگاه گذشته، آن را غیرواقعی می‌دانم.

در حالی که سوینی رشد اخیر شرکت را مدیون برنامه Fortnite Creator می‌داند که به بازیکنان اجازه می‌دهد محتوای خود را در بازی با 40 درصد کاهش تولید و بفروشند، این تغییر منجر به حاشیه‌های کمتری شده است.

“موفقیت اکوسیستم خالق یک دستاورد بزرگ است، اما نشان دهنده یک تغییر ساختاری بزرگ در اقتصاد ما است.”

مرتبط با: بنیانگذار آتاری می‌گوید برنده شدن بازی‌ها دلیل نفرت گیمرهای واقعی از رمزنگاری است

علاوه بر اخراج‌های فوق‌الذکر، سوینی گفت 250 کارمند دیگر اپیک گیمز را ترک خواهند کرد زیرا این شرکت اعلام کرد که سایت موسیقی اخیراً خریداری شده‌اش Bandcamp و شرکت بازاریابی انحصاری SuperAwesome، یک شرکت فناوری ایمن برای کودکان را می‌فروشد. حماسه در سال 2020.

شایان ذکر است، به زودی به کارمندان سابق Epic Games حقوق شش ماه پیشنهاد می شود و ساکنان ایالات متحده، کانادا و برزیل نیز می توانند شش ماه مراقبت های بهداشتی با حقوق دریافت کنند.

اپیک گیمز موتور Unreal Engine و همچنین Fortnite را اجرا می کند که نزدیک به 400 میلیون کاربر ثبت شده دارد. مجموعه توسعه بازی های ویدیویی به بازی هایی مانند God of War و PlayerUnknown’s Battlegrounds قدرت می دهد.

Web3 Player: Minecraft بیت کوین P2E، آیفون 15 و بازی های رمزنگاری شده و فرمول E را ممنوع می کند
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید