وکلای ایلان ماسک به درخواست اخراج تیم تسلا از دعوای Dogecoin پاسخ دادند: “این باعث اتلاف وقت دادگاه می شود”


این پرونده حقوقی قویاً در پاسخ به تلاش وکلای تسلا برای اعمال تحریم‌ها به دلیل تضاد منافع و سوء رفتارهای ادعایی ارائه شد.

وکلای ایلان ماسک و تسلا از یک قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده درخواست کرده اند تا تضاد منافع ادعایی در یک دادخواست 258 میلیارد دلاری را به اتهام مشارکت ماسک در یک طرح باج خواهی غیرقانونی مرتبط با ارز دیجیتال Dogecoin تحریم کند.

در پرونده ای به تاریخ 6 جولای، ماسک و تیم تسلا به درخواست ارائه شده در 25 ژوئن توسط ایوان اسپنسر، وکیل مدافع شاکیان در دعوی علیه ماسک پاسخ دادند.

اسپنسر در پرونده خود به وکلای متهمان با عنوان “بله آقایان” اشاره کرد و از قاضی خواست که تضاد منافع را برای تیمی که هم وکالت ماسک و هم تسلا را به عهده دارد، اعلام کند. در شکایت آمده است: “وکیل مدافع به عنوان نماینده همزمان هر دو متهم در این پرونده عمل می کند و وفاداری واقعی آنها فقط به ایلان ماسک است.”

مطالب مرتبط: ایلان ماسک مارک زاکربرگ را به تقلب متهم کرد: توییتر در مقابل.

تیم حقوقی نماینده ماسک و تسلا در پاسخ خود هیچ کلمه ای را کمرنگ نکردند و تنها سه بار در فهرست مطالب پیشنهاد اسپنسر را “بی اساس” و “مزخرف” عنوان کردند.

به گفته نمایندگان متهمان، طبق قوانین نیویورک هیچ تضاد منافعی وجود ندارد. آنها استدلال می‌کنند که قانون تیم‌های حقوقی را قادر می‌سازد تا از مقامات شرکت‌هایی که نمایندگی می‌کنند، نمایندگی کنند، به استثنای مواردی که این دو نهاد با هم دشمنان قانونی باشند. طبق پرونده 6 جولای:

«جنبش اسپنسر […] یکی دیگر از کارهای ساختگی اسپنسر در زنجیره طولانی این گونه دفاعیات، اتلاف وقت این دادگاه و توهین به وکیل امضاء کننده زیر، اعضای محترم کانون وکلای این دادگاه و پذیرفته شدگان اخیر است. توسط دستیار طرفدار دادگاه.»

این پرونده با رسیدگی به ادعاهای اسپنسر مبنی بر افشای نامه ای از سوی تیم حقوقی تسلا به نیویورک پست ادامه می یابد که ظاهراً به بیهودگی اسپنسر در مورد قانون 11 توهین می کند.

دادخواست اسپنسر برای تحریم تیم متهم ادعا می کند که این اقدام هیئت منصفه را آلوده می کند.

وکلای ماسک و تسلا با این ادعا که آنها نامه را فاش کرده اند، مخالفت می کنند و در پرونده خود مخالفت می کنند که این اسپنسر بود که نامه را با ضبط علنی نامه و ارائه آن به هیئت منصفه با درخواست 25 ژوئن به هیئت منصفه ارائه کرد.


نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *