ایلان ماسک می‌گوید پست‌هایی که توسط Community Notes خراب می‌شوند سهم درآمدی کسب نمی‌کنند


ایلان ماسک اطمینان داده است که کسانی که سعی می کنند ویژگی یادداشت های انجمن را “سلاح” کنند، بلافاصله در معرض دید قرار خواهند گرفت.

ایلان ماسک می‌گوید پست‌هایی که توسط ویژگی بررسی واقعیت مبتنی بر جامعه X تصحیح شده‌اند «واجد شرایط اشتراک درآمد نیستند» تا از جریان اطلاعات نادرست و هیجان‌انگیز جلوگیری کند.

در یک پست 29 اکتبر X، رئیس گفت که پست‌های گمراه‌کننده یا نادرست توسط انجمن یادداشت‌ها، که توسط مدیریت می‌شوند، «اصلاح شده‌اند».

ماسک گفت که این تغییر “انگیزه دقت را نسبت به احساساتی بودن به حداکثر می‌رساند” و مدعی شد که از آنجایی که داده‌ها منبع باز هستند، هر گونه تلاش برای تسلیحاتی کردن این ویژگی “بلافاصله آشکار خواهد بود”.

کاربران X و کارشناسان کریپتو توییتر با اطلاعات اندکی در مورد برخی از جنبه‌های این تغییر تردید کرده‌اند.

“آیا این شامل یادداشت هایی می شود که برای زمینه اضافه شده اند؟” [of] ادعای کاربر به جای اصلاح اطلاعات غلط؟ یک کاربر پرسید. بایگانی بیت کوین، حساب متمرکز بر رمزنگاری، گفت که برخی از یادداشت‌ها زمینه بیشتری را اضافه کرده‌اند و همه «رد یا اصلاح» نیستند.

حساب X متمرکز بر امور مالی “نه جروم پاول” فوق الذکر حاشیه‌نویسی‌های انجمن به‌صورت «طنزآمیز» روی میم‌ها اعمال می‌شوند یا حاشیه‌نویسی‌هایی که زمینه را ارائه می‌کنند «باید حذف شوند».

مرتبط با: انجمن کریپتو به ایلان ماسک می‌گوید که حساب ساتوشی ‘X’ را رها کند

اما دیگران از این تغییر حمایت کردند. “از کسانی که به شدت با این کار مخالف هستند برحذر باشید.” نوشت بیلی مارکوس، یکی از خالقان Dogecoin (DOGE) گفت: «این به معنای واقعی کلمه افرادی هستند که با انتشار اطلاعات نادرست پول زیادی به دست می‌آورند.

بر اساس بیانیه ای که در 26 اکتبر منتشر شد، پست کردن از لیندا یاکارینو، مدیر عامل X.

مجله: تالار شعله: پشیمانی پیتر مک کورمک در توییتر: “من می توانم احساس کنم که یک احمق هستم”

گزارش تکمیلی توسط جسی کوگلان.
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید