dYdX 6.52 میلیون توکن به ارزش 14 میلیون دلار را برای گنج و جوایز جامعه باز می کند.


2.49 میلیون توکن DYDX به ارزش 5.36 میلیون دلار از طرف حزب به خزانه جامعه تخصیص خواهد یافت. خزانه داری کمک های بلاعوض مشارکت کنندگان، ابتکارات اجتماعی و استخراج نقدینگی را از جمله برنامه های دیگر تامین می کند.

پلتفرم صرافی غیرمتمرکز (DEX) dYdX توکن های DYDX (DYDX) به ارزش 14.02 میلیون دلار را که به خزانه داری جامعه تخصیص داده شده است را باز می کند و برای معامله گران و ارائه دهندگان نقدینگی پاداش ارائه می کند.

در 29 آگوست، dYdX 6.52 میلیون توکن داخلی را راه‌اندازی می‌کند که 3.76 درصد از عرضه DYDX در گردش را نشان می‌دهد. 2.49 میلیون توکن DYDX به ارزش 5.36 میلیون دلار از طرف حزب به خزانه جامعه تخصیص خواهد یافت. خزانه داری کمک های بلاعوض مشارکت کنندگان، ابتکارات اجتماعی و استخراج نقدینگی را از جمله برنامه های دیگر تامین می کند.

رویداد بازگشایی قفل dYdX آینده. منبع: token.unlocks.app

4.03 توکن DYDX باقیمانده بین پاداش های ارائه دهنده نقدینگی (1.15 میلیون توکن به ارزش 2.47 میلیون دلار) و پاداش های معاملاتی (2.88 میلیون توکن به ارزش 6.18 میلیون دلار) تقسیم می شود.

تخصیص بودجه کامل برای dYdX. منبع: token.unlocks.app

dYdX رویداد بازگشایی مشابهی را در 1 آگوست با همان تخصیص بودجه برگزار کرد. داده‌های مربوط به تخصیص کامل dYdX از TokenUnlocks نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران بالاترین تخصیص را با 27.7% دارند، پس از آن پاداش‌های تجاری و خزانه‌داری جامعه به ترتیب با 20.2% و 16.2% قرار دارند.

پیشرفت کل باز کردن قفل برای dYdX. منبع: token.unlocks.app

DYDX با حداکثر عرضه 1 میلیارد توکن ارائه می شود و همانطور که در بالا نشان داده شده است، بیش از 75٪ از توکن ها قفل هستند.

مرتبط با: صرافی dYdX شبکه آزمایشی را برای نسخه 4 «کاملاً غیرمتمرکز» راه‌اندازی می‌کند

بنیانگذار dYdX آنتونیو جولیانو اخیراً به کارآفرینان رمزارز توصیه کرده است تا بازارهای خارج از ایالات متحده را کشف کنند.

جولیانو تاکید کرد که استارت‌آپ‌های رمزنگاری می‌توانند در بازارهای دوستانه‌تر در خارج از کشور سریع‌تر رشد کنند:

مبتکران کریپتو باید فعلا خدمات رسانی به مشتریان ایالات متحده را متوقف کنند و سعی کنند ظرف 5 تا 10 سال دوباره وارد شوند. واقعاً ارزش زحمت / سازش را ندارد. بیشتر بازار در حال حاضر در خارج از کشور است. در آنجا نوآوری کنید، PMF را پیدا کنید [product market fit]سپس با مزایای بیشتری برگردید.

از آنجایی که دولت ایالات متحده به پیشرفت در ایجاد مقررات ارز دیجیتال ادامه می دهد، جولیانو پیشنهاد کرد که صنعت کریپتو باید بیشتر رشد کند تا بتواند نظر بیشتری در مورد سیاست ایالات متحده داشته باشد.

مجله: کتیبه های تکراری: «ابر رایانه» بیت کوین و BTC DeFi به زودی
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *