dYdX کد منبع باز را با پیش بینی راه اندازی مرحله ای شبکه اصلی منتشر می کند


صرافی رمزنگاری dYdX کد منبع باز را برای شبکه آینده مبتنی بر Cosmos خود منتشر کرده است.

بر اساس یک پست وبلاگ در 23 اکتبر، صرافی dYdX کد منبع باز شبکه جدید مبتنی بر Cosmos خود به همین نام را منتشر کرده است. در این پست آمده است: کد جدید شامل «پروتکل، دفترچه سفارشات، صفحه اصلی و موارد دیگر» است. انتشار کد به منظور هموار کردن راه برای راه اندازی شبکه اصلی سازماندهی شده توسط سازمان غیرمتمرکز خودمختار dYdX (dYdXDAO) عملیات SubDAO است.

به گفته Coingecko، DYdX یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال غیرقانونی است که حجم معاملات روزانه آن بیش از 2.6 میلیارد دلار است. اما برای تطبیق معامله گران با سازندگان بازار، به یک دفتر سفارش مرکزی متکی است. به دلیل این دفترچه سفارش، گاهی اوقات واقعاً غیرمتمرکز در نظر گرفته می شود.

تیم dYdX در حال کار بر روی ساخت یک زنجیره جدید dYdX بر اساس Cosmos است که به گفته آنها به آنها امکان می دهد دفتر سفارش صرافی را غیرمتمرکز کنند و پروتکل را از دست تیم توسعه خارج کرده و آن را واقعاً غیرمتمرکز کند. آنها شبکه آزمایشی شبکه جدید را در 5 جولای راه اندازی کردند. DYdX در حال حاضر روی StarkEx، لایه ۲ اتریوم در حال اجرا است.

مرتبط با: Evmos، Swing، Tashi و Wormhole برای حل مشکلات نقدینگی Cosmos با یکدیگر همکاری می کنند

با توجه به پست 23 اکتبر، کد جدید به زیرساخت dYdX اجازه می دهد تا “در سطح جهانی توسط DeFi اداره شود.” [decentralized finance] علاقه مندان.” هنگامی که راه‌اندازی شبکه اصلی کامل شد، تیم توسعه dYdX “هیچ بخشی از زیرساخت‌های موجود در پس استقرار زنجیره جدید dYdX را اجرا نخواهد کرد.” تیم تاریخ راه اندازی رسمی برای شبکه اصلی را مشخص نکرد. در عوض، بیان شد که خوانندگان برای کسب اطلاعات بیشتر باید “پست وبلاگ در dYdX Operations subDAO” را بررسی کنند.

در پستی در 4 اکتبر، dYdX Operations subDAO راه اندازی مرحله ای شبکه اصلی را پیشنهاد کرد. فاز آلفای پیشنهادی به دارندگان توکن اجازه می‌دهد توکن‌های خود را به اشتراک بگذارند و پاداش‌های شرط‌بندی را کسب کنند، اما معامله امکان‌پذیر نخواهد بود. مرحله بتا معاملات را فعال می کند و امکان آزمایش بیشتر را فراهم می کند. این پست تاریخ راه اندازی برای هر یک از فازها را مشخص نکرده است.
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید