کودکان قهرمان اوکراینی به کمک شما نیاز دارند: به صورت ارز دیجیتال کمک مالی کنید


کریپتو را به فرزندان قهرمان اهدا کنید و به حمایت از جوانترین اوکراینی هایی که تحت تأثیر اشغال روسیه قرار گرفته اند کمک کنید.

از آغاز اشغال روسیه، تعداد بیشماری از کودکان اوکراینی والدین خود را از دست داده اند. همانطور که ارتش روسیه بخش بزرگی از کشور را ویران کرد، زندگی ده ها هزار نفر دیگر زیر و رو شد. او مجبور شد خانه‌ها، مدرسه‌ها، دوستی‌ها و اشیاء قیمتی آنها را ترک کند.

در پاسخ به تهاجم، دولت اوکراین به سرعت بیش از 70 میلیون دلار کمک مالی به ارزهای دیجیتال جمع آوری کرد. وزارت تحول دیجیتال اوکراین که از طرفداران سرسخت دنیای دیجیتال است، به سرعت اهمیت دریافت کمک‌های ارزهای دیجیتال در زمان جنگ را تشخیص داده است. بودجه جمع آوری شده توسط دولت برای خرید لوازم ضروری، کلاه ایمنی، جلیقه ضد گلوله، عینک دید در شب و سایر اقلام ضروری استفاده شد.

رئیس مرکز محاسبات بین‌المللی سازمان ملل متحد به کوین تلگراف توضیح داد که ارز دیجیتال یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای حمایت از کسانی است که در مناطق جنگی هستند. اما کانال های مستقیم برای کمک به خانواده ها و کودکان تحت تأثیر تهاجم گسترده روسیه قرار گرفته است.

سازمان غیرانتفاعی Children of Heroes، با کمک کوین تلگراف، اکنون به جامعه ارزهای دیجیتال اجازه می دهد تا بیت کوین (BTC)، اتر (ETH)، تتر (USDT) و بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال را به نفع سازمان و کودکان در اوکراین اهدا کنند.

برای کمک به کودکان اوکراینی کمک مالی کنید

کودکان اوکراینی در خطر هستند

تخمین‌های سازمان غیردولتی جهانی Save the Children نشان می‌دهد که 7.5 میلیون کودک در معرض خطر آوارگی قریب‌الوقوع یا خطر جدی قرار دارند و بسیاری از آنها احتمالاً مفقود شده‌اند. نیویورک تایمز گزارش داد که این درگیری با بیش از 70000 کشته و حداقل 100000 زخمی از جمله 1500 کودک دلخراش تلفات خیره کننده ای داشت. در همین حال، حداقل 11 میلیون نفر از خانه های خود آواره شده اند.

رویترز به طور جداگانه به مقامات روسی اشاره کرد که ادعا می کنند از آغاز جنگ 700 هزار کودک از اوکراین به روسیه منتقل شده اند. در نتیجه، دادگاه کیفری بین‌المللی حکم بازداشت ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه را صادر کرد و او را به «جنایت جنگی اخراج غیرقانونی جمعیت (کودکان)» و «انتقال غیرقانونی جمعیت (کودکان) از روسیه متهم کرد. سرزمین های اشغالی روسیه». از اوکراین تا فدراسیون روسیه.”

در طول 545 روزی که پس از تهاجم و اشغال روسیه سپری شد، کودکان در سراسر اوکراین مجبور بودند با عدم اطمینان، رنج و وحشت زندگی کنند. با ادامه شدت حملات روسیه و حرکت بیشتر سربازان اوکراینی برای ترمیم مرزهای کشورشان، انتظار می رود آسیب به نسل جوان – متأسفانه – افزایش یابد.

گزارش های ماهانه، پیگیری پیشرفت

هدف Children of Heroes کمک به 50 کودک در روز است که از طریق کمک های مالی فیات و ارز دیجیتال پشتیبانی می شود. این برنامه کمکی تا به امروز از نزدیک به 6000 کودک حمایت کرده و در مجموع 4.8 میلیون دلار به خانواده های آنها کمک کرده است.

گزارش فرزندان قهرمانان برای ژوئیه 2023 نحوه تخصیص بودجه دریافتی توسط برنامه کمکی را مشخص می کند. با افزایش کمک های مالی از سال 2022 تا 2023، این موسسه خیریه موفق شده است تعداد کودکان در روز را دو برابر کند و تا قبل از پایان سال می توان کارهای بیشتری انجام داد.

از آنجایی که Children of Heroes همچنان تعداد فزاینده‌ای از کودکان را با کمک‌های ارزهای دیجیتال زیر بال خود می‌گیرد، این موسسه خیریه می‌تواند لباس و غذا و همچنین رایانه، پشتیبانی قانونی و بسیاری از ملزومات و خدمات دیگر را برای آنها فراهم کند. در غیر این صورت در چنین مواقعی غیر قابل دسترس خواهد بود. ارقام گزارش ژوئیه 2023 که در زیر نشان داده شده است، مخارج را خلاصه می کند:

گام به گام

در میان کسانی که قبلاً به آنها کمک شده است کاتروسیا وجود دارد. کاتروسیا و مادرش پس از مرگ پدرش در اولین روز اشغال پس از بمباران مرگبار تانک های روسی در استان سومی تنها ماندند. کاتروسیا اکنون 4 ساله است و از نقاشی و رقصیدن لذت می برد، اما آرزو دارد مانند پدرش رانندگی کند. کاتروسیا و مادرش کمک های مالی و پوشاک دریافت کرده اند، اما به شدت به کمک و حمایت بیشتری نیاز دارند.

کاتروسیا پدرش را از دست داده و به کمک مالی نیاز دارد. منبع: فرزندان قهرمانان

یک خانواده پنج نفره در اثر تجاوزات وحشیانه روسیه ویران شدند و بی خانمان شدند. متأسفانه، خانواده بعداً در حالی که در ماشین بودند با مین برخورد کردند. در حالی که خواهر بزرگتر و پدری که روی صندلی جلو نشسته بودند زنده نماندند، مادر و دوقلوهای 3 ساله آنها مجروح شدند. در حالی که زنده ماندند، بدون هیچ گونه پول و مدرکی ماندند و در وضعیت ناامیدکننده ای قرار داشتند. آنها از جایی به مکان دیگر سفر می کردند تا خانه ای پیدا کنند. به لطف کمک‌های کودکان قهرمانان، دوقلوها حمایت مالی قابل توجهی دریافت کرده‌اند و لباس‌های پاییزی دریافت کرده‌اند، اما آنها همچنان به سرپناه خود نیاز دارند. شما می توانید به خانواده کمک کنید تا زندگی خود را بازسازی کنند و خانه جدید خود را پیدا کنند.

دوقلوهای سه ساله ایرینا و دانیلو. منبع: فرزندان قهرمانان

در نگاه آلیسا 2 ساله، دنیا هنوز پر از معجزه و معصومیت است. اما پدرش، الکساندر، بهای نهایی را در حین خدمت به ملت خود پرداخت. آلیسا از قول پدرش برای ساختن خانه و ارائه بهترین آموزش به او آگاه است. با ناتمام ماندن رویاهای الکساندر، برنامه فرزندان قهرمانان به عنوان یک پروکسی وارد عمل شد تا به آنها کمک کند تا آنها را محقق کنند.

آلیسا به حمایت پزشکی و اسباب بازی های آموزشی نیاز دارد. منبع: فرزندان قهرمانان

خانواده دیگری که از فرزندان قهرمانان حمایت می شود، کریل کوچک و مادرش هستند. پدر کریل در راه بازگشت به خانه از محل کار در بیمارستان ناپدید شد و جسد او بعداً در یک روستای مجاور پیدا شد. آنها مجبور شدند بدون او فرار کنند، زیرا خانه آنها در شرق منطقه خارکف ویران شده بود و خانواده ای که رویای پایان جنگ را در سر می پروراندند، چیزی برای بازگشت نداشتند.

به خانواده سیریل پوشک، گهواره، سایر وسایل خانه و حمایت مالی داده شد. منبع: فرزندان قهرمانان

امید پیروز خواهد شد

فرزندان قهرمانان و کوین تلگراف هر دو بر این باورند که کودکانی که توسط قدرت جامعه رمزنگاری حمایت می شوند، فرصتی برای غلبه بر چالش های ناشی از اشغال روسیه خواهند داشت.

Children of Heroes یک بنیاد است که به عنوان یک موسسه خیریه عمومی در ایالت دلاور ایالات متحده ثبت شده است. این بدان معنی است که تمام کمک های مالی از مالیات کسر می شود. این کمپین با تعهد خود به شفافیت و امنیت، از پلتفرم های Fundraise Up و Stripe برای پردازش کمک های مالی و امنیت داده ها استفاده می کند. Fundraise Up به عنوان یک پلت فرم پردازش پرداخت عمل می کند و پرداخت ها را مستقیماً به کیف پول Coinbase ارسال می کند.

کسانی که می خواهند در کمپین رمزنگاری شرکت کنند، می توانند با اهدای کریپتو یا فیات، آینده بهتری برای کودکان اوکراینی فراهم کنند.

CRYPTO یا FIAT را به فرزندان قهرمان اهدا کنید


نویسنده: Cointelegraph

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *