Terraform Labs مدیر عامل جدیدی را از تیم موجود منصوب می کند: گزارش


کریس امانی که از سال 2021 کارمند ترا بوده، ماه هاست که مدیرعامل این شرکت بوده است.

از آنجایی که دو کوون، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Terraform با استرداد احتمالی از یک سلول زندان در مونته نگرو به کره جنوبی یا ایالات متحده مواجه است، این شرکت مدیر عامل جدیدی را منصوب کرده است. Kwon همچنان سهامدار اصلی Terra است.

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، مدیرعامل جدید Terra، شهروند آمریکایی، کریس امانی است. امانی از سال 2021 به عنوان مدیر عملیاتی و مدیر ارشد مالی در ترا مشغول به کار است. قبل از آن، او مدیر عامل شرکت Humanity ارائه دهنده راه حل برنامه ریزی بود. طبق حساب کاربری امانی در لینکدین، او از آوریل 2023 به عنوان مدیر عامل Terra مشغول به کار بوده است.

مرتبط با: اقدامات قانونی برای یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه Terraform در کره جنوبی آغاز می شود

امانی به خبرنگاران گفت که این شرکت برنامه ای برای انتشار استیبل کوین ندارد و روی محصولات دیگر تمرکز خواهد کرد:

اگرچه فکر می‌کنم سخت خواهد بود و زمان زیادی طول می‌کشد، اما ما دیدی داریم که چگونه می‌توانیم این را نجات دهیم.»

این مدیر همچنین ابراز امیدواری کرد که Do Kwon او را از همه اتهامات پاک کند، در حالی که امیدوار است Terra فعلا بدون او به کار خود ادامه دهد.

فروپاشی Terra در می 2022 یک واکنش زنجیره ای را آغاز کرد که بازار ارزهای دیجیتال را از بین برد. استیبل کوین این پلتفرم، USTC، لنگر خود را به دلار آمریکا از دست داد، که باعث شد تحقیقات در مورد مشکوک بودن کوون و دانیل شین، یکی از بنیانگذاران آن در معاملات غیرقانونی در زمان سقوط انجام شود.

در مارس 2023، دو کوون در مونته نگرو به اتهام استفاده از اسناد مسافرتی جعلی دستگیر شد. او به چهار ماه حبس محکوم شد، اما پس از پایان دوره محکومیتش با احتمال استرداد به آمریکا یا کره جنوبی نیز مواجه است. دادستان های کره جنوبی یک سال پیش حکم بازداشت را صادر کردند و کوون را به نقض قوانین بازار سرمایه این کشور متهم کردند.

مجله: تعیین حق چاپ موسیقی به عنوان NFT می تواند به تیلور سویفت بعدی کمک کند


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *