DJ 3LAU پس از خروج از Friend.tech به دلیل خطرات نظارتی، سر و صدا ایجاد می کند


3LAU خاطرنشان کرد که خطرات مطمئناً زیاد است، اما “مسئولیت” اجتناب از مناطق خاکستری نظارتی را دارد.

دی جی و سرمایه گذار محبوب ارزهای دیجیتال 3LAU (جاستین بلاو) پس از خروج ناگهانی از پلتفرم رسانه اجتماعی غیرمتمرکز Friend.tech، سر و صدایی در جامعه کریپتو ایجاد کرد. دی جی در توضیح این تصمیم بر نگرانی‌ها در مورد خطرات نظارتی که ممکن است این پلتفرم ایجاد کند، تأکید کرد.

در تاپیک 15 سپتامبر X (تویتر)، 3LAU اعلام کرد که پس از “درک بیشتر خطرات” Friend.tech را ترک می کند.

“من فکر می کنم این یک محصول عالی است، اما برای من کمی خطرناک است (متاسفانه). “من 8 ETH را به یک موسسه خیریه خاص موسیقی که به آن علاقه دارم اهدا خواهم کرد، به نام Paid In Full Foundation.”

3LAU اضافه کرد که نگرانی اصلی آن مربوط به بازارساز خودکار (AMM) است که امکان داد و ستد کلیدهای کاربر (که قبلاً سهام نامیده می شد) در این پلت فرم است.

او استدلال کرد که چنین ویژگی در یک پلت فرم رسانه های اجتماعی در یک منطقه خاکستری نظارتی قرار می گیرد و می تواند برای کاربران مشکلاتی ایجاد کند.

من فکر نمی‌کنم خطرات *بالا* باشد، اما من مطمئناً مسئولیت دارم که وارد قلمرو نظارتی کمتر روشن نباشم.[s]او گفت: «احتمالاً همه چیز خوب است به جز مکانیک AMM که ریسک بیشتری دارد و من نمی‌خواهم نام تجاری من با یک AMM به این شکل مرتبط شود.

این حرکت واکنش شدیدی را در X ایجاد کرد و هشتگ 3LAU تأثیر طولانی مدتی داشت. فهرست توییت‌هایی از سوی افرادی که در مورد این وضعیت صحبت می‌کنند، یا از دی‌جی حمایت می‌کنند یا از آن انتقاد می‌کنند.

با قضاوت بر اساس نظرات در پاسخ به پست او، کسانی بودند که او را متهم کردند که سهام خود را به دنبال کنندگانش داده یا از آنها به عنوان “نقدینگی خروج” استفاده می کند. با این حال، 3LAU از آن زمان اعلام کرده است که به هر کسی که کلیدهای آن را خریداری کرده باشد، پول را بازپرداخت خواهد کرد.

Friend.tech در اواسط آگوست راه اندازی شد و این پلتفرم به کاربران این امکان را می دهد که دارایی های اجتماعی خود را با خرید کلید از سایر کاربران یا فروش کلیدهای خود توکن کنند.

مرتبط با: Stoner Cats NFT ها “تامین مالی طرفداران” هستند، نه اوراق بهادار – SEC’s Peirce, Uyeda

با توجه به اینکه کلیدها می توانند از نظر مالی بر روی کاربران تأثیر بگذارند زیرا هزینه دارند و بسته به عوامل متعددی می توانند ارزش آنها را تغییر دهند، حرکت از 3LAU وضعیت چالش برانگیزی را برای کسانی که دیگر مایل به استفاده از چنین پلتفرم های رسانه های اجتماعی نیستند برجسته می کند.

در یک پست بعدی، 3LAU توضیح داد که چگونه می‌تواند به دارندگان کلید آسیب‌دیده جبران کند، پس از اینکه اشاره کرد که “درام زیادی” پیرامون اعلام اولیه آن وجود دارد.

من در حال انجام یک توافق دوگانه برای برگرداندن تمام این ETH به نسبت به دارندگان کلید 3LAU Friend.tech در بلوکی هستم که اولین کلید را در آن فروختم. من هنوز ارزش کامل تمام کلیدهایم را به امور خیریه اهدا می کنم. الان راحت شدیم؟ پس از تکمیل معامله، آن را پیگیری خواهیم کرد.»

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم؟ – کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در این مورد نظر دارند
نویسنده: Brian Quarmby

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *