ربات معاملاتی رمزارز Discord پس از “سوء استفاده بحرانی” تعطیل شد


ارزش این ربات در ماه گذشته 16.5 میلیون دلار بود.

Yok Trading، یک ابزار معاملاتی برای ارزهای رمزپایه و توکن‌های غیرقابل تعویض که بر روی Discord ساخته شده است، به دلیل یک «سوءاستفاده حیاتی» در زیرساخت خود تعطیل شده است.

از 20 سپتامبر اعلامیهتوسعه دهندگان N/A Trading گفتند که “مقدار قابل توجهی از سرمایه” و همچنین “توکن های تیم” را که برای عملیات آنها حیاتی بود از دست دادند. توسعه دهندگان گفتند: “علاوه بر این، ما 3 عضو اصلی تیم را که برای اطمینان از پیشرفت سالم پروژه ضروری بودند، از دست دادیم. این اتفاق ناگوار ما را در موقعیت مالی و زیرساختی قرار داده است که ادامه مدیریت موثر شرکت را غیرممکن می کند.” . او نوشت.

در نتیجه، ما به عنوان یک شرکت چاره ای جز توقف فعالیت خود نداریم.»

در زمان انتشار، دیسکورد، تلگرام و وب سایت های رسمی پروژه بسته شد. None Trade نوشت که دارندگان توکن یک پنجره 30 روزه خواهند داشت تا قبل از آفلاین شدن، جوایز خود را دریافت کنند. توکن N/A Commerce (NONE) تقریباً 80 درصد با انتشار اخبار سقوط کرد و به 0.074 دلار سقوط کرد. NONE در ماه گذشته دارای ارزش بازار 16.5 میلیون دلاری بود. این پروژه در اردیبهشت ماه راه اندازی شد.

پیش از بسته شدن، Yok Trading خود را به عنوان “راه حل معاملاتی همه در یک برای اختلاف مستقیم” معرفی می کرد. کاربران می توانند به صورت رایگان به ربات دسترسی داشته باشند یا 300 NO برای معاملات پرمیوم بپردازند. هیچکدام، ربات معاملاتی بر اساس هر معامله، 0.3% تا 0.6% کمیسیون دریافت کرد. Carve مدیر عامل Anonymous مدعی شد که او 19 ساله است، از سال 2021 در زمینه NFT و توکن کار می کرده و پروژه های زیادی را توسعه داده است.

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را کشت”: رئیس EasyTranslate در حال سازگاری با تغییرات است
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید