برنامه یوان دیجیتال شارژهای اعتباری Mastercard VISA را برای گردشگران اضافه می کند


اپلیکیشن Digital Yuan اکنون به گردشگران این امکان را می دهد که کیف پول های الکترونیکی CNY خود را با Mastercard و پرداخت VISA با گزینه «اول شارژ، بعداً استفاده کن» شارژ کنند.

گردشگرانی که قصد بازدید از جمهوری خلق چین را دارند، اکنون می‌توانند کیف پول‌های یوان دیجیتال خود را با استفاده از گزینه‌های پرداخت VISA و Mastercard از قبل بارگیری کنند، زیرا این کشور به به روز رسانی برنامه تلفن همراه با پشتیبانی از پایلوت CBDC خود ادامه می‌دهد.

اپلیکیشن e-CNY که هنوز در نسخه آزمایشی خود است، برای کاربران iOS و گوگل پلی استور مستقر در چین در دسترس است. این برنامه با استفاده از امکان باز کردن کیف پول دیجیتال renminbi برای بهره مندی از e-CNY، به کاربران تکی خدمت می کند.

طبق آخرین به روز رسانی برنامه iOS که در 22 سپتامبر منتشر شد، نسخه 1.1.1 شامل پشتیبانی از سرویس شارژ با گزینه های کارت بین المللی است.

آخرین نسخه برنامه e-CNY در فروشگاه App خدمات شارژ را به کارت های بین المللی ارائه می دهد.

به گفته تعدادی از منابع خبری محلی چین، آخرین عرضه اپلیکیشن e-CNY همزمان با آغاز بازی های آسیایی است.

آموزشی برای کاربران خارجی که روند ثبت نام با استفاده از یک شماره بین المللی را تشریح می کند. منبع: اپلیکیشن e-CNY.

چین به طور گسترده ای با استفاده از رنمینبی دیجیتال به عنوان یک گزینه پرداخت برای خارجی هایی که از این کشور بازدید می کنند، آزمایش کرده است. به گفته Yicai، بازی‌های المپیک زمستانی پکن در سال 2022 آغازی بود برای باز شدن پایلوت CBDC برای گردشگران به‌عنوان وسیله‌ای برای معامله با بازرگانان محلی با استفاده از e-CNY.

طبق گزارش‌ها، گردشگران ورودی می‌توانند از شماره تلفن همراه خود در خارج از کشور برای ثبت‌نام و باز کردن کیف پول‌های e-CNY و استفاده از ویژگی کیف پول شارژ که اکنون از پرداخت‌های VISA و Mastercard پشتیبانی می‌کند، استفاده کنند.

همانطور که اخیراً Cointelegraph گزارش داد، چین در حال انجام اقداماتی است تا اطمینان حاصل کند که یوان دیجیتال به عنوان یک گزینه پرداخت در تمام سناریوهای پرداخت خرده فروشی در دسترس است. این امر e-CNY را به یک روش پرداخت فراگیر در میان کاربران خرده‌فروشی و بازرگانان در چین تبدیل می‌کند.

مجله: آسیا اکسپرس: دلیل واقعی جنگ چین با کریپتو، اشتباه شرم آور قاضی 3AC است.


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید