کمیته های جمهوری خواه مجلس نمایندگان ایالات متحده لایحه مشترک دارایی های دیجیتال را ارائه می کنند


کمیته‌های کشاورزی و خدمات مالی مجلس نمایندگان در تمام سال روی لایحه‌ای کار کرده‌اند که رقیب لومیس و RFIA گیلیبراند است.

لایحه‌ای توسط اعضای جمهوری‌خواه کمیته‌های کشاورزی و خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده برای ایجاد یک چارچوب نظارتی برای دارایی‌های دیجیتال ارائه شده است که نتیجه چندین ماه تلاش مشترک این دو کمیته است.

این لایحه 212 صفحه ای با نام نوآوری و فناوری مالی برای قانون قرن بیست و یکم در 20 ژوئیه ارائه شد. با توجه به بیانیه همراه، هدف آن رسیدگی به شکاف‌های نظارتی با ایجاد چارچوبی برای «خطرات خاص فعالیت‌های مربوط به دارایی‌های دیجیتالی مختلف» است.

این لایحه به کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) بر روی کالاهای دیجیتال صلاحیت می‌دهد، صلاحیت کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) را روشن می‌کند و فرآیندی را برای فروش دارایی‌های دیجیتالی که در ابتدا اوراق بهادار به عنوان کالا در نظر گرفته می‌شد، ایجاد می‌کند.

این لایحه همچنین شرایطی را تعیین می کند که دارایی دیجیتال به عنوان یک کالا در نظر گرفته شود و شرط اصلی تمرکززدایی است. کالاهای دارایی دیجیتال را می توان در سیستم های معاملاتی دارایی دیجیتال ثبت شده SEC فروخت. فعالان بازار مشمول الزامات جدید و گسترده تری برای افشا هستند و می توانند در هر دو موسسه ثبت نام کنند.

آژانس ها همچنین باید با تنظیم کننده های خارجی برای ایجاد استانداردهای نظارتی سازگار همکاری کنند. دفتر پاسخگویی دولت باید یک مطالعه در مورد توکن های غیر وفاداری (NFT) و نحوه انطباق آنها با بازارهای سنتی را تکمیل کند.

نمایندگان فرنچ هیل و داستی جانسون که از حامیان لایحه مشترک هستند، نامه ای به گری گنسلر، رئیس SEC ارسال کردند و در آن از به اصطلاح “تنظیم از طریق عمل” صنعت کریپتو توسط آژانس یک روز قبل از ارائه لایحه انتقاد کردند.

مطالب مرتبط: رمزنگاری و اوراق بهادار: تفسیر جدید تست هوی ایالات متحده در حال افزایش است

سیاست SEC همچنین در مواد مقدماتی لایحه برجسته شده است. در یکی از اسناد آمده است:

“رژیم نظارتی فعلی SEC برای تطبیق با ثبت و تنظیم دارایی های دیجیتال طراحی نشده است. SEC نتوانست وضوح مورد نیاز برای کار این سازمان ها را فراهم کند.

دیگر حامیان مالی این لایحه گلن تامپسون، تام ایمر و وارن دیویدسون بودند. دو کمیته مجلس نمایندگان در اوایل سال جاری کار با یکدیگر را بر روی یک لایحه دارایی دیجیتال آغاز کردند و جلسات مشترک متعددی را برای آماده سازی آن برگزار کردند.

هفته گذشته، سنسورهای سینتیا لومیس و کریستن گیلیبراند نسخه جدیدی از قانون نوآوری مالی مسئول دو حزبی (RFIA) را معرفی کردند که این لایحه با آن رقابت خواهد کرد.

مجله: نظر: حداکثرهای رمزنگاری GOP تقریباً به بدی «ارتش ضد کریپتو» دموکرات ها هستند.
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *