هنرمند دیجیتال OSF به طرفدارانش نوید “هنر تا مرگ” را می دهد: NFT Creator


صاحبان آثار مجموعه “Red Lite District” OSF از این هنرمند مقیم بریتانیا “تا روزی که من بمیرم” تعهد دریافت می کنند.

یک جک خودخوانده از همه حرفه ها و استاد هیچ، OSF، در کمتر از دو سال، زندگی سابق خود را در Barclays متحول کرد تا تمام وقت خود را روی Web3، هنرهای دیجیتال، حرفه شخصی خود متمرکز کند و به یک چهره پرکار تبدیل شود. در دنیای توکن های غیر قابل تعویض. آمد. پروژه PFP Rekt Guy و زندگی یک جمع کننده فساد را دارد.

این بریتانیایی 34 ساله که خود را تحقیر می کند، دارای مهارت های ارتش سوئیسی است که برای دنیای مدرن مناسب است، از جمله توانایی ایجاد اشیاء دیجیتالی، کدنویسی خودآموخته، درک فرهنگ اینترنتی، برجسته شدن و جدی نگرفتن خود. .

اگرچه او کلاه های زیادی بر سر دارد، هنرمند OSF در فهرست ساتبیز قرار گرفته و قطعات متعددی را به قیمت شش رقم فروخته است. او خود را بیشتر به عنوان یک هنرمند و بنیانگذار پروژه تعریف می کند.

من فکر می‌کنم واقعاً سخت است که خودم را به این صورت دسته‌بندی کنم، اما قطعاً این سؤالی است که اغلب از من می‌پرسند. OSF به NFT Creator می‌گوید، دوره‌هایی وجود دارد که من بیشتر روی چیزهای خاصی مانند تجارت تمرکز می‌کنم، اما در کل خودم را به عنوان یک هنرمند و سازنده پروژه تعریف می‌کنم.

من از این ایده که خودم را فقط به یک چیز محدود کنم متنفرم. فکر می کنم این احتمالاً مشکلی است که من در زندگی دارم. من واقعاً به راحتی با هر چیزی حواس من پرت می شود و همانطور که احتمالاً می توانید حدس بزنید من ADD و مواردی از این قبیل دارم. احساس می کنم از جنبه های مختلف آن لذت می برم. [Web3] فضا و من می خواهم بخشی از آن باشم.

شام از OSF. (به شدت کمیاب)

OSF که در ابتدا شکاک ارزهای دیجیتال بود، در اوایل سال 2021 هنگامی که مقداری بیت کوین خرید، دندان های خود را برید، اما در دوست خوبش بود. ماندو کسی که انگیزه ای برای OSF فراهم کرد تا واقعاً باگ کنجکاوی NFT را بگیرد.

طولی نکشید که او تجربه دهه گذشته خود را به عنوان یک معامله گر در امور مالی سنتی در این کلاس دارایی های نوظهور، NFTs اعمال کرد. OSF که برای اولین بار در اواخر آوریل 2021 150 میمون Bored Ape (هر کدام 0.08 ETH) را ضرب کرد، تقریباً یک هفته بعد اکثر آنها را به پنج برابر قیمت نعناع فروخت اما مالک اصلی Ape باقی ماند و در سپتامبر 2021 با Mando همکاری کرد تا مجموعه خود را یکپارچه کند. کار کرد.

این دو در فوریه 2023 به تیتر خبرها تبدیل شدند و تقریباً 70 پیشنهاد میمون در Blur را با یک کلیپ سالم 78 ETH فروختند زیرا نقدینگی پس از پخش فصل 1 Blur به NFT ها بازگشت. قیمت پایه فعلی Apes روی 25.84 ETH است و قیمت NFT در بیشتر کلکسیون‌ها از زمان این تجارت نمادین کاهش یافته است.

نمی توان گفت که ما با میمون ها بد رفتار می کنیم. ما در این مرحله نسبت به NFT ها خیلی نزولی نبودیم. می دانم که در حال حاضر این یک تجارت عالی به نظر می رسد، اما اگر بگویم در آن نقطه NFT ها به جایی می روند که اکنون هستند، دروغ می گویم. من واقعاً این را ندیدم. OSF، فکر می کنم این بعداً مشخص شد.

در کسب و کارهای قدیمی ما، اگر کسی به شما بگوید که این همه پول به دست آورده‌اید، اما همچنان این همه ریسک را دارید و می‌توانید این ریسک را در دو معامله از بین ببرید و فقط پول را دریافت کنید، این کار را می‌کنید. دوبار فکر نمیکنی

فرهنگ رمزنگاری، نوستالژی و XCOPY

مشابه جوزی بلینی و تروور جونز، OSF با اشتیاق به نوستالژی که در کار او می درخشد، به سمت فرهنگ رمزنگاری گرایش پیدا کرد.

نمونه‌ای از هنر و مجموعه PFP او Rekt Guy است که در ماه مه 2022، اندکی پس از مرگ Terra منتشر شد. مجموعه‌ای از تقریباً 8800 قطعه، Rekt Guy یک ضرابخانه رایگان بود که زمانی که اکثر PFP‌های دیگر در جهت مخالف حرکت می‌کردند، پایه خود را بالا برد. کف هنوز در 0.47 ETH قرار دارد.

من واقعا عاشق نوستالژی و ثبت لحظات در طول زمان هستم. من از آن دسته افرادی هستم که به عکس های 10 سال پیش من نگاه می کند تا ببیند در آن زمان چه کار می کردم. من موسیقی خود را در لیست های پخش فصلی مرتب کردم. سه ماهه اول 2008، سه ماهه دوم 2008 و غیره. وجود دارد. OSF می گوید که من از سه ماهه اول سال 2008 این کار را انجام داده ام، بنابراین بیش از 15 سال گذشته است.

وقتی به لیست پخش مثلاً هفت سال پیش گوش می‌دهم، می‌توانم به یاد بیاورم که در آن زمان چه کار می‌کردم. این ایده نوستالژی و ثبت لحظات و نگاه کردن به گذشته را خیلی دوست دارم. من فکر می کنم هنر یک راه عالی برای انجام این کار است.

Rekt Guy 4214 از OSF. (دریایی)

به عنوان یک بریتانیایی، OSF گفت که سبک هنری و توانایی XCOPY در به تصویر کشیدن فرهنگ نقش مهمی در فرآیند خلاقیت او ایفا کرد.

من قطعا می گویم که XCOPY یک الهام است. سبک هنر و همچنین ایدئولوژی هایی که من دوست دارم. من عاشق تماشای قطعات او در سال 2020 بودم. اینها قطعات بسیار بریتانیایی هستند که واقعاً نمی‌توانید به دست آورید مگر اینکه در طول COVID-19 در بریتانیا زندگی کنید. او گفت: «شاید استرالیایی ها همین کار را انجام دهند.

فکر می کنم این چیزی است که من دوست دارم. این هنر است. مثل زمانی است که چیزی را می بینید و واقعاً با آن ارتباط برقرار می کنید و آن را دریافت می کنید. من فکر می‌کنم قطعاتی که می‌توانند فرهنگ را در لحظه‌های خاصی به تصویر بکشند، به قطعات نمادین تبدیل می‌شوند.

فکر می‌کنم این را با هنرم متوجه شدم و دیدم که XCOPY چگونه این کار را کرد. فکر می کنم می خواستم همین کار را انجام دهم و نیمی از آن به این دلیل بود که فکر می کردم می تواند موفق باشد. اما نیمی از آن در واقع فقط برای خودم بود.

فداکاری Red Lite District تا زمان مرگ

OSF عاشق آزمایش است، و برای صاحبان مجموعه Red Lite District، که تا روز مرگ من تعهدی را به همراه دارد. OSF هر ماه یک اثر هنری جدید را وعده می دهد تا زمانی که زمان او در زمین به پایان برسد.

داستان پشت RLD، چاپی از 210 NFT که به یک بلیط هواپیما برای هنر رایگان تبدیل شد، شامل برادر شوهری است که واقعاً Fack Cash Grabs را دوست داشت، که در آن زمان اولین قطعه پخش شد.

لعنت به پول نقد OSF. (دریایی)

OSF در ابتدا نسبت به این قطعه خوشبین نبود، اما پس از چندین بار گرفتن پول نقد NFT مانند Pixelmon، الهام گرفت که آن را بسازد. ستایش برادر شوهرش در نهایت او را متقاعد کرد که آهنگ را منتشر کند، اما به جای فروش آن، تصمیم گرفت آن را برای هر کسی که دارای RLD است، پخش کند.

Red Lite Zone توسط OSF. منبع: OpenSea

چند روز بعد از اولین قطعه [Fuck Cash Grabs] وقتی پخش شد، فکر کردم وای، قیمت این قطعه تقریباً با قیمت منطقه Red Lite یکی است. فکر می کردم یکی از آن چیزهایی است که ارزش واقعی آن صفر است. مردم واقعاً برای آن ارزش قائل بودند و من فکر می‌کردم که واقعاً قدرتمند است.» OSF می‌گوید.

در این مرحله بود که فکر کردم این را به صورت ماهانه برای هر کسی که دارای نسخه RLD است تبدیل کنم. من فکر می‌کنم این نکته‌ای است که مردم بعد از پخش Professional Degen 3 متوجه شدند که دومین آهنگی بود که واقعاً خوب بود و باید 1/1 می‌بود. آنها می گفتند: لعنتی، این RLD باید بسیار ارزشمند باشد زیرا شما این جریان هنری شگفت انگیز را دریافت خواهید کرد.

همچنین بخوانید
امکانات

جرایم رمزنگاری رتبه بندی شده: از هکرهای توییتر گرفته تا کیسر شما، نه سکه های شما

امکانات

مرد نامرئی دنیای مرئی: چگونه بلاک چین می تواند امید جدیدی به روهینگیاهای بی تابعیت بدهد

پس از تعهد هنر برای همیشه به صاحبان RLD در آوریل 2022، از OSF همچنان پرسیده می شود که آیا واقعاً می تواند به این وعده عمل کند یا خیر.

در ذهنم شکی نیست که می توانم ادامه دهم یا نه. فکر نمی کنم ایجاد یک قطعه جدید هر ماه برای من چالشی باشد. من واقعا از این کار لذت می برم. من صدها ایده را نوشته ام و احتمالاً این قسمت مورد علاقه من در ماه است. همچنین این روش مورد علاقه من برای ارسال آثار هنری است زیرا [when] برخلاف 1/1 یا چاپ، انتظاری وجود دارد. مثلا به چه قیمتی فروخته می شود؟ آیا نسخه تمام می شود؟ OSF به NFT Creator می گوید، آیا به کلکسیونرهای خود و مواردی از این دست توجه کرده اید؟

من نمی توانم تضمین کنم که وقتی 105 ساله شدم، کیفیت هنر من به خوبی اکنون خواهد بود. چه کسی می داند برگردیم به موضوع نوستالژی، من عاشق این هستم، 10 سال دیگر به فصل اول و دوم ایردراپ ها نگاه خواهم کرد. در حال حاضر، هنوز برای فصل دوم خیلی زود است، اما من می توانم به همه اینها نگاه کنم و مانند یک سند ماهانه خواهد بود که من از زندگی خود یا فضای رمزنگاری یا هر چیز دیگری ترسیم می کنم. است. بقیه زمان

از جلسات ورزشگاه صبح زود تا ساتبیز

OSF صدها ایده هنری در یادداشت های خود دارد، اما او طبیعت خودانگیخته ای را که هنر می تواند از او بیرون بیاورد را دوست دارد. مانند کار او خیابان کارنابی که در دسامبر 2022 به قیمت 75600 دلار در ساتبیز فروخته شد.

خاستگاه کارنابی استریت، برای من، نمونه‌ای عالی از این است که چگونه همه چیز اغلب در حال حاضر اتفاق می‌افتد. من به بوت کمپ بری رفتم و خیلی زود رسیدم. حدود ساعت 5 صبح بود و من بیرون سوهو در لندن نشسته بودم. آنجا معمولاً شلوغ است. او مرده بود. کسی آنجا نبود. طلوع خورشید نزدیک می شد و نور بنفش زیادی وجود داشت و یادم می آید که فکر کردم، OSF، “الان باید این را بکشم.”

خیابان کارنابی از OSF. (ساتبی)

من حدود یک ساعت وقت داشتم که بکشم، بنابراین آی پدم را بیرون آوردم و با وسایل دویدنم روی این نیمکت نشستم و در حالی که مردم سطل های زباله و چیزهای دیگر را جمع می کردند، این چیز را ترسیم کردم. آن قطعه در خیابان کارنابی فقط می‌توانست در آن محیط کار کند، زیرا من در حال طراحی آن بودم.

اما حقیقت این است که چنین مواردی بسیار نادر است. آنها می توانند قطعات جادویی در هنگام تحقق باشند، اما اغلب موانعی در روند هنری وجود دارد.

فروش قابل توجه تا به امروز

پارک لوا در 10 آوریل 2022 به قیمت 82888 ETH (معادل 267800 دلار در زمان فروش) فروخته شد. (SuperRare)
امتیاز حرفه ای 4 در 27 می 2023 به قیمت 62 ETH (معادل 113000 دلار در زمان فروش) فروخته شد. (SuperRare)
رفت و آمد صبحگاهی در 10 آوریل 2022 به قیمت 35 ETH (معادل 133900 دلار در زمان فروش) فروخته شد. (SuperRare)

پرسش و پاسخ آتش سریع

اثرات:

من بچه آلفا قنطورس را خیلی دوست دارم. فکر می‌کنم دلیل اینکه واقعاً او را دوست دارم این است که فکر می‌کنم او کسی است که بر اساس احساسات شخصی، عواطف یا هر چیزی که از سر می‌گذرد، هنر خلق می‌کند، بدون اینکه واقعاً اهمیتی بدهد که دیگران چه فکری می‌کنند.

من بخشی از آن را می بینم و بسیار عمیق است. او کارها را با شرایط خودش و طبق قوانین خودش انجام می دهد. و می گوید: من فقط آنچه را که بخواهم خلق کنم و به شروط من است می آفرینم و اگر می خواهی بخری می توانی آن را بخری. اگر نه، پس نه.

من همچنین از روشی که شما چیزها را بازی می کنید و گاهی اوقات مردم را کمی ناآرام می کنید دوست دارم. به نظر من فوق العاده است. قطعا الهام بخش بزرگی است. من کار او را دوست دارم، اما فکر می کنم روشی که او هنرش را انجام می دهد شگفت انگیز است.

مراقب کدام هنرمند داغ NFT باشیم؟

به قول من با بیشترین لایک بمیر فوق العاده است. نمی‌دانم که او هنوز هم می‌آید یا نه، زیرا او خیلی در خط زمانی بوده است. اما این مرد باورنکردنی است. او یک پرفورمنس آرتیست است و مردم هنوز پرفورمنس آرت او را ندیده اند زیرا برخی چیزها در زندگی واقعی هستند. این واقعاً باورنکردنی است.

او نویسنده هم هست. او درخشان می نویسد و این موضوع ممتیک را به گونه ای به تصویر می کشد که هیچ کس دیگری نمی تواند. آثار او با دیگر هنرمندان متفاوت است. می توان گفت، اینجا همه هنرمندان انیمیشن، اینجا همه هنرمندان معیوب هستند، اینجا همه هنرمندان نئودقیق یا هر چیز دیگری هستند، اما هیچ کسی وجود ندارد که بیشترین لایک را داشته باشد که برایش بمیرد.

چیزهای او درست در چهره شما و بی ادب است. من فکر می کنم عالی است و من صادقانه فکر می کنم که واقعاً بزرگ خواهد شد. او در حال حاضر یک هنرمند نسبتاً شناخته شده است، اما فکر می‌کنم یک سال دیگر می‌تواند در کنار بزرگترین افراد این رشته باشد.

NFT های مورد علاقه در کیف پول شما که به شما تعلق ندارند

من با ACK درد خودم را می کشم و با بیشترین تحسین می میرم و استخر هلدینگ را غسل تعمید می دهم.

من کسی هستم که از ACK رنج میبرم. (دریایی)

هنگام خلق آثار هنری به چه چیزی گوش می دهید:

من یک ذائقه واقعاً عجیب و گسترده در موسیقی دارم. او ممکن است روزی تیلور سویفت شود. ممکن است مانند کرید روز گذشته باشد. این واقعاً تصادفی است بسته به آنچه می خواهم گوش کنم. این می تواند به اندازه کاور پیانو آهنگ های محبوب یا کاور رگی آهنگ های محبوب تصادفی باشد. این فقط تصادفی ترین چیزهاست. این احتمالاً گواهی بر این است که من به طور کلی چقدر بی نظم هستم.

پیوندها:

ایکس: https://twitter.com/osf_rekt
وب سایت: https://www.osf.art/
نویسنده: Greg Oakford

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید