دویچه بانک Taurus را برای خدمات جهانی نگهبانی رمزارز انتخاب می کند


دویچه بانک در حال آماده شدن برای ارائه گزینه های ذخیره سازی ارزهای دیجیتال از طریق همکاری با پلتفرم زیرساخت ارزهای دیجیتال Taurus است.

بانک آلمانی یکی از معدود شرکت هایی بود که در فوریه 2023 در دور جمع آوری سرمایه 65 میلیون دلاری سری B برای Taurus سرمایه گذاری کرد. این شرکت زیرساختی در سطح سازمانی برای صدور، مدیریت و تجارت ارزهای دیجیتال، دارایی های توکن شده، توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و سایر دارایی های دیجیتال ارائه می دهد.

به گفته لمینه براهیمیوروس، یکی از بنیانگذاران Taurus، این مشارکت قبل از تصمیم گیری برای استفاده از خدمات زیرساختی بانک آلمانی، یک فرآیند “گسترده و بسیار دقیق” را طی کرد:

در پایان سال 2021 شروع شد و در سال 2022 به پایان رسید. ما چند سه ماه پیش این قرارداد را بردیم.

همانطور که کوین تلگراف قبلا گزارش داده بود، دویچه بانک در سه سال گذشته روی برنامه هایی برای ارائه خدمات نگهداری و معاملات ارزهای دیجیتال به مشتریان خود کار کرده است. این بانک آخرین بار در ژوئن 2023 برای مجوز نگهداری دارایی دیجیتال از تنظیم کننده مالی آلمان BaFin درخواست کرد، زیرا به برنامه های خود برای ارائه دسترسی مشتریان به بازارها و دارایی های ارز دیجیتال ادامه می دهد.

Brahimiaurus تأیید کرد که این معامله جهانی است و Taurus فناوری حضانت و توکن‌سازی را ارائه می‌کند که با الزامات قانونی محلی مطابقت دارد.

پل مالی، رئیس خدمات جهانی اوراق بهادار در دویچه بانک، با اعلام این همکاری گفت که انتظار می رود فضای ارزهای دیجیتال به تریلیون ها دلار در دارایی برسد و احتمالاً به اولویت سرمایه گذاران و موسسات تبدیل شود.

در همین حال، گروه DWS گروه مدیریت دارایی دویچه بانک در حال مذاکره برای سرمایه گذاری در دو شرکت مختلف ارزهای دیجیتال مستقر در آلمان در فوریه 2023 بود. این شامل ارائه‌دهنده محصول قابل معامله در مبادلات ارز دیجیتال Deutsche Digital Assets و پلتفرم بازارساز Tradias بود.

دویچه بانک سنگاپور و Memento Blockchain اخیراً اثبات مفهومی به نام Project DAMA (دسترسی مدیریت دارایی دیجیتال) را تکمیل کردند که مدیریت وجوه دیجیتال در اوراق بهادار توکن شده را امکان پذیر می کند.

سری B تاروس که در سال 2018 در سوئیس تأسیس شد، توسط Credit Suisse رهبری می‌شد و شامل بانک عرب سوئیس و همچنین بانک‌هایی مانند دویچه بانک می‌شد. این نشان دهنده علاقه زیاد بانک های مالی سنتی است.

اعلام تور سری B همچنین “اولین تور” Taurus در اروپا را نشان می دهد. همچنین هدف خود را از خدمت به بانک ها به وضوح نشان داد. Brahimiaurus همچنین به Cointelegraph گفت که این پلتفرم به نزدیک به 30 بانک خدمات می‌دهد و بیشتر معاملات فراتر از ارزهای دیجیتال است و شامل توکن‌سازی سهام، بدهی و سایر محصولات می‌شود.

دویچه بانک در حال آماده شدن برای ارائه گزینه های ذخیره سازی ارزهای دیجیتال از طریق همکاری با پلتفرم زیرساخت ارزهای دیجیتال Taurus است.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

مجله: ارزش یک ارث: شکار بیت کوین ساتوشی


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *