وام دهنده کریپتو دلیو هشدار می دهد که عملیات عادی پس از توقیف دارایی ها در خطر است


وام دهنده کریپتو کره جنوبی در بحبوحه تحقیقات اخیر در مورد مصادره دارایی های شرکت و مشتریانش مجبور شد از پرداخت های بهره خاصی خودداری کند.

طبق گزارش‌ها، شرکت وام‌دهنده کریپتو کره جنوبی دلیو نسبت به ادامه ارائه خدمات عادی به مشتریان خود پس از مصادره دارایی‌هایش توسط یک تنظیم‌کننده مالی محلی ابراز نگرانی کرده است.

در یک پست وبلاگی ترجمه شده از کره ای در 22 ژوئیه، دلیو گفت که نبرد حقوقی مداوم با سپرده گذاران و جست و جو و توقیف دارایی های شرکت در 18 ژوئیه منجر به توقیف “کلیه دارایی های متعلق به مشتریان و شرکت و همچنین سایر کیف پول های سرد و دفتر کل” توسط FSC شد.

دلیو با بیان اینکه اقدامات اخیر ارائه خدمات عادی را برای این شرکت دشوار کرده است، تصریح کرد: باید از پراکندگی اموال دلیو به نفع سپرده گذاران جلوگیری شود.

طبق این پست، دلیو از 24 جولای پرداخت سود برای کاربران سپرده و صندوق را به حالت تعلیق درآورد. این شرکت اضافه کرد که خدماتی که نیاز به هزینه های اضافی، مانند پرداخت بهره یا هزینه های عملیاتی دارند، به حالت تعلیق در می آیند.

در 14 ژوئن، دلیو به‌دلیل نوسانات بازار ناشی از توقف سپرده‌ها و برداشت‌ها در شرکت وام‌دهنده خواهر، هارو اینوست، به‌طور ناگهانی برداشت‌ها و سپرده‌گذاری‌ها را در پلتفرم خود «برای محافظت ایمن از دارایی‌های مشتریانی که در حال حاضر در بازداشت هستند» متوقف کرد.

هارو اینوست در 13 ژوئن پس از تحقیقات نشان داد که برخی از اطلاعات ارائه شده توسط اپراتور حمل و نقل B&S Holdings نادرست است، برداشت را متوقف کرد. روز بعد، هارو اینوست اعلام کرد که اقدام قانونی خود را علیه دارایی های B&S انجام می دهد.

سه روز بعد در 17 ژوئن، مدیرعامل Delio، جونگ سانگ هو، اعلام کرد که شرکت برداشت‌های خود را از سر خواهد گرفت، اما هیچ جدول زمانی برای بازگشت عملکرد کامل به پلتفرم ارائه نکرد. در 27 ژوئن، شرکت برداشت برخی از خدمات سهام خود را دوباره باز کرد.

با این حال، طبق گزارش 30 ژوئن از Digital Asset، این اقدام FSC را از شروع تحقیقات علیه Delio و متعاقباً شکایت از Delio بر اساس تعلیق ناگهانی برداشت‌ها منع نکرد.

مرتبط با: بانک های بریتانیا در خطر از دست دادن مجوز خود برای خروج مشتریان به دلیل دیدگاه های سیاسی هستند

در 14 ژوئن، FSC از Delio به دلیل کلاهبرداری، اختلاس و نقض اعتماد در یک “تصمیم یکجانبه” مبنی بر تعلیق سپرده ها و برداشت های کاربران شکایت کرد. علاوه بر این، مدیر عامل آن، جونگ سانگ هو و دیگران از خروج از کشور منع شده اند.

Delio که در سال 2018 تأسیس شد، یکی از بزرگترین پلتفرم‌های وام‌دهی کریپتو در کره جنوبی است و طیف گسترده‌ای از خدمات نگهداری، وام و سهام را ارائه می‌دهد. طبق وب سایت این شرکت، حدود 1 میلیارد دلار بیت کوین (BTC)، 200 میلیون دلار اتر (ETH) و حدود 8.1 میلیارد دلار آلت کوین در اختیار دارد.

کوین تلگراف برای اظهار نظر با دلیو تماس گرفت اما پاسخی فوری دریافت نکرد.

مجله: جهان کریپتو منحصر به فرد و شگفت انگیز کره جنوبی
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *