گروه DeFi درخواست می کند تا «ترول حق ثبت اختراع» را که پروتکل های DeFi را هدف قرار می دهد متوقف کند


صندوق آموزش DeFi می‌گوید از پتنت متعلق به True Return Systems برای سود بردن از شکایت علیه پروتکل‌های غیرمتمرکز استفاده می‌شود.

یک سازمان حمایت مالی غیرمتمرکز (DeFi) از اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) درخواست کرده است تا حق اختراع شرکتی را که آن را به عنوان “ترول حق ثبت اختراع” متهم می کند، بررسی کند، شرکتی که هدف آن سود بردن از دعوی حقوقی ثبت اختراع است.

صندوق آموزش DeFi (DEF) در یک پست وبلاگی به تاریخ 11 سپتامبر گفت که صندوق آموزش DeFi (DEF) در 7 سپتامبر دادخواستی بیش از 90 صفحه به هیئت آزمایش و استیناف پتنت ارائه کرده است که به دنبال لغو حق اختراع متعلق به سیستم های بازگشت واقعی است. .

آماندا تومینلی، رئیس حقوقی DEF در پستی در 11 سپتامبر X (تویتر) گفت: این حق اختراع که در سال 2018 اعطا شد، ادعا می‌کند که «فرایندی برای اتصال داده‌های خارج از زنجیره به یک بلاک چین است».

تومینلی ادعا کرد که بازگشت واقعی در تلاش است تا پتنت خود را به عنوان یک توکن غیر قابل تعویض (NFT) بفروشد. پس از اینکه هیچ خریداری پیدا نشد، این شرکت در ماه اکتبر علیه پروتکل های DeFi MakerDAO و Compound Finance شکایت کرد.

“به وضوح [True Return’s] هدف ارائه اسامی متهمانی بود که نتوانستند به شکایت پاسخ دهند. [it] تومینلی گفت: «ما ممکن است یک تصمیم پیش فرض بگیریم.

او مدعی شد که True Return به دنبال اجرای تصمیم دادگاه علیه دارندگان توکن و تکرار این روند با پروتکل های دیگر است که “ممکن است نتوانند آنها را در دادگاه به چالش بکشند یا منابع لازم برای انجام این کار را داشته باشند.”

DEF ادعا کرد که فناوری بازگشت واقعی در حق ثبت اختراع خود در زمان صدور آن جدید نبوده و از فناوری‌های مشابه موجود مانند پلتفرم‌های ذخیره‌سازی غیرمتمرکز Sia، Storj، و Swarm و همچنین سیستم فایل بین سیاره‌ای (IPFS) برخوردار است.

True Return Systems درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر را پذیرفت اما بلافاصله نظری ارائه نکرد.

مرتبط با: گری جنسلر، عضو کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در جلسه استماع سنا در مورد اجرای کریپتو محکم بایستد

DEF گفت که دادخواستی را با USPTO برای دفاع از توانایی آن در استفاده و توسعه نرم‌افزار منبع باز، توقف برنامه‌های بالقوه True Return برای شکایت از پروژه‌های رمزنگاری و کمک به دفاع قانونی MakerDAO و Compound آغاز کرده است.

بازگشت واقعی به صورت اختیاری سه ماه فرصت دارد تا به دادخواست پاسخ دهد. پس از شش ماه، USPTO باید تصمیم بگیرد که آیا به بررسی پتنت ادامه دهد یا خیر، در حالی که 12 ماه فرصت دارد تا تصمیم بگیرد که آیا حق اختراع باید لغو شود یا خیر.

مجله: Hall of Flame: ایرینا هیور وکیل رمزارز در مورد تهدید به مرگ و پیش‌بینی شکایت
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *