برایان آرمسترانگ – دی سی نمی داند که رای دادن به رمزارز چقدر قدرتمند است


به گفته برایان آرمسترانگ، شکاف بین سیاست‌های فعلی ارزهای دیجیتال و نیازهای آمریکایی‌ها، ارزهای دیجیتال را به موضوعی داغ در انتخابات آینده تبدیل خواهد کرد.

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس، پیش‌بینی‌های خود را درباره نقش کریپتو در انتخابات آمریکا در سال آینده به اشتراک گذاشت و مدعی شد که نمایندگان واشنگتن دی سی به‌طور کامل قدرت رای‌دهی جامعه ارزهای دیجیتال در رقابت‌های آتی را درک نمی‌کنند.

“فکر نمی‌کنم همه در دی سی از قدرت واقعی بلوک جامعه رای‌دهی کریپتو آگاه باشند. و فکر می‌کنم سال 2024 انتخاباتی خواهد بود که در آن رای‌دهندگان در آمریکا واقعاً پاهای خود را به آتش می‌کشند و می‌گویند: “تو چیست؟ نظر؟” آرمسترانگ، یاهو فایننس او ​​در مصاحبه اخیر با “موقعیت شما در ارزهای دیجیتال چیست؟”

به گفته آرمسترانگ، تقریباً 56 میلیون نفر در ایالات متحده در حال حاضر از ارزهای دیجیتال استفاده می کنند. به عنوان مثال، 5 برابر بیشتر از وسایل نقلیه الکتریکی. و ما انتخاب می کنیم.» او معتقد است که شکاف بین سیاست‌های فعلی ارزهای دیجیتال و نیازهای آمریکا، ارزهای دیجیتال را در سال ۲۰۲۴ به موضوع داغ تبدیل خواهد کرد.

برایان آرمسترانگ از Coinbase انتظار دارد که ارزهای دیجیتال موضوع داغ انتخابات سال آینده باشد. منبع: Yahoo Finance.

در واقع، نامزدهای ریاست جمهوری به طور فعال در مورد ارز دیجیتال صحبت می کنند. ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا متعهد شده است که در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) را ممنوع خواهد کرد. رابرت اف کندی جونیور او همچنین با کشف مفهوم دلار دیجیتال مخالف است. هر دو کندی جونیور. و DeSantis نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را دلیل مکان خود ذکر کردند. با این حال، نامزدها یک استراتژی کمپین رمزنگاری پسند را اتخاذ کرده اند.

طبق گزارش اخیر مدیر دارایی های کریپتو Grayscale، کاخ سفید احتمالا میزبان یک مروج CBDC خواهد بود. این تحلیل می‌گوید که جو بایدن و دونالد ترامپ که در نظرسنجی‌های ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ پیشتاز احزاب مربوطه هستند، «مثبت به کشف CBDC» دارند.

کوین بیس در واشنگتن دی سی در حال لابی گری برای یک چارچوب نظارتی واضح در فضای رمزنگاری است. کنگره در حال حاضر فعالانه در مورد لوایح دو حزبی بحث می کند که در نهایت می تواند قوانینی را برای شرکت ها و کاربران رمزارز در سراسر کشور تعیین کند. اما آرمسترانگ با اشاره به احتمال انتخاب رئیس جدید کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در سال 2024، گفت که قانون گذاری تنها گزینه برای شرکت های رمزنگاری نیست.

او با اشاره به جایگزینی گری جنسلر گفت: «همچنین فکر می‌کنم این احتمال وجود دارد که در سال 2024 یا بعداً صندلی دیگری داشته باشیم. Coinbase در ماه ژوئن توسط SEC به اتهام نقض قوانین امنیتی شکایت کرد. اکثریت قریب به اتفاق توکن های معامله شده در بورس اوراق بهادار بودند.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری واقعاً با پول شما چه می کنند؟


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *