صاحبان CryptoPunk نسخه های فیزیکی NFT های خود را به مدت 48 ساعت ارائه کردند


فروشگاه آنلاین هنر آوانته آرت نسخه‌های چاپی کریپتوپانک‌ها را برای 48 ساعت آینده از طریق شراکت با لابراتوارهای یوگا، مالک برند کریپتوپانک ارائه می‌کند.

طبق اعلامیه مورخ 26 اکتبر، به دارندگان توکن غیرقابل تعویض CryptoPunk (NFT) فرصتی برای خرید چاپ فیزیکی آثار هنری دیجیتال ارائه می شود. این اقلام به عنوان بخشی از مشارکت بین فروشگاه هنر آنلاین آوانته آرت و مالک برند کریپتوپانکس یوگا لبز در دسترس هستند. این تخفیف فقط به مدت 48 ساعت ادامه خواهد داشت. در 26 اکتبر ساعت 15:00 UTC شروع شد و در 28 اکتبر ساعت 15:00 UTC به پایان خواهد رسید.

Avante Art دو نسخه مختلف از مجموعه فیزیکی CryptoPunks را ارائه می دهد. اولین مورد “Punk in the Chain” نام دارد. هر صاحب پانک می تواند برای هر پانک دیجیتالی که دارد یک نسخه چاپی پانک روی زنجیره سفارش دهد. با این حال، کاربران برای سفارش نسخه چاپی باید مالکیت خود را اثبات کنند. این بدان معناست که افرادی که نسخه زنجیره ای را ندارند نمی توانند نسخه چاپی را خریداری کنند.

مجموعه دوم “10000 On-Chain” نام دارد که مجموعه ای چاپ شده از تمام 10000 کریپتوپانک در دسترس عموم است. کلکسیونرها می توانند نسخه چاپی 10000 پانک On-Chain را خریداری کنند حتی اگر نسخه اصلی روی زنجیره را نداشته باشند.

دو نسخه متفاوت از هر پانک چاپی را می توان با چندین ویژگی از یکدیگر متمایز کرد. به عنوان مثال، 10000 قطعه On-Chain چاپ پیگمنت آرشیوی با مهر و موم لاک صفحه نمایش هستند، در حالی که قطعات Punks-On-Chain چاپ رنگدانه UV با پایه سفید هستند. هر دو نسخه از هر پانک دارای برچسب هولوگرافی Yuga Labs برای اثبات صحت است.

اقلام Punks-On-Chain همچنین دارای یک کد QR در پشت چاپ هستند که منجر به یک گواهی اصالت دیجیتال مبتنی بر بلاک چین (CoA) می شود. در مورد 10000 قطعه On-Chain، آنها با یک CoA فیزیکی ارسال می شوند که حاوی یک کد QR است که به CoA دیجیتال می رود، اما این کد QR در خود چاپ گنجانده نشده است.

مرتبط با: سازنده BAYC Yuga Labs بازسازی را برای تمرکز بر ابرداده تکمیل می کند

کریپتوپانک ها یکی از اولین مجموعه های هنری تولید شده به صورت الگوریتمی بودند که از طریق فناوری بلاک چین توزیع شدند. این توسط استودیو Larva Labs توسعه یافته و در ژوئن 2017 منتشر شد. این خرده‌ها در ابتدا برای هر کاربر شبکه اتریوم که می‌خواست آنها را برش دهد رایگان بود. طبق داده‌های Coingecko، در زمان انتشار، کریپتوپانک‌های با کمترین قیمت حدود 78000 دلار به فروش می‌رسند و کل مجموعه ارزش بازاری بیش از 782 میلیون دلار دارد.

Larva Labs حق چاپ CryptoPunks را به تیم توسعه NFT Yuga Labs در مارس 2022 فروخت.
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید