کاربران کریپتو به مرگ شیبا اینو در پشت میم های ویروسی واکنش نشان می دهند


این سگ 12 ساله در میم هایی از جمله “Swole Doge vs. Cheems” با شیبا اینو به نام Kabosu که الهام گرفته شده توسط خود Dogecoin است، نمایش داده شده است.

چیمز بالتس، سگ پشت تصاویر ویروسی یک شیبا اینو در حال خوردن چیزبرگر، در 18 آگوست در حالی که با سرطان دست و پنجه نرم می کرد در خواب مرد.

این سگ که “توپ توپ” نیز نامیده می شود، 12 ساله بود که مرد. کوین Shiba Inu، به‌ویژه، در میان کاربران ارزهای دیجیتال به‌عنوان پایه توکن‌هایی مانند Shiba Inu (SHIB) و Dogecoin (DOGE) معروف است که توسط سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و همچنین چهره‌های برجسته‌ای مانند مدیر عامل X ایلان ماسک تبلیغ می‌شوند.

او در پستی در صفحه اینستاگرام Cheems در 18 آگوست نوشت: “نگران نباشید، لطفاً شادی را که بالتزه به دنیا می آورد را به خاطر بسپارید.” شیبا اینو گرد و خندان که من و شما را به هم وصل می‌کند، در طول همه‌گیری به بسیاری از افراد کمک کرده و باعث شادی بسیاری از شما شده است، اما اکنون ماموریت او انجام شده است.»

سگی متفاوت از کابوسو که در میم مبتنی بر Dogecoin نشان داده شده است، Cheems Swole Doge vs است. همچنین در تصاویر به اشتراک گذاشته شده و همچنین در میم Cheems نیز به چشم می خورد. انتظار می رود کابوسو در ماه اکتبر تولد 18 سالگی خود را جشن بگیرد، اما همچنین مشکلات سلامتی قابل توجهی را تجربه می کند. میم دوج در سال 2013 در فضای مجازی منتشر شد و منجر به ایجاد سکه توسط بیلی مارکوس و جکسون پالمر در همان سال شد.

مرتبط با: 11 میم کلاسیک به عنوان NFT فروخته می شود

کاربران کریپتو، از جمله آنهایی که در بنیاد Dogecoin دخیل هستند، بابت از دست دادن Cheems تسلیت خود را ابراز کردند و از ادامه سلامتی Kabosu حمایت کردند:

منبع: اینستاگرام

میم‌های حیوانات، از گربه‌ها تا دلفین‌ها، پایه و اساس پروژه‌های رمزی در فضای کریپتو از زمان ایجادشان بوده‌اند. در برخی موارد استفاده در دنیای واقعی، پناهگاه های حیوانات از DOGE و سایر سکه ها به عنوان راهی برای تشویق علاقه به عقیم کردن گربه ها و سگ ها استفاده کرده اند.

مجله: چگونه افراد باهوش در ممکوین های احمقانه سرمایه گذاری می کنند: برنامه 3 نقطه ای برای موفقیت
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *