ناظران صنعت ایالات متحده با لایحه ساختار بازار کریپتو مخالف هستند


این گروه نامه مفصلی به کمیته خدمات مالی مجلس ایالات متحده ارسال کرده است که در آن بازار ارزهای دیجیتال به دنبال قوانین مطلوب تحت عنوان نوآوری در رمزارزها است.

اتحادی از ناظران صنعت مستقر در ایالات متحده متحد شده است تا مخالفت خود را با پیش نویس لایحه پیشنهادی در مورد ساختار بازار کریپتو توسط کمیته خدمات مالی ایالات متحده اعلام کند.

در یادداشت مفصلی که به کمیته مجلس خدمات مالی ایالات متحده ارسال شد، گروه‌هایی مانند آمریکایی‌ها برای اصلاحات مالی و مرکز وام‌دهی مسئولانه ادعا کردند که سهامداران در صنعت کریپتو به طور فعال برای حمایت از پیش‌نویس پیشنهادی کمیته، معروف به “دارایی دیجیتال” لابی می‌کنند. . طرح لایحه بحث ساختار بازار. ناظران ادعا کردند که صنعت کریپتو نتوانست هیچ مورد استفاده عملی را فراتر از سرمایه گذاری سوداگرانه نشان دهد.

در این نامه، بازار ارزهای دیجیتال به دنبال قوانین مطلوب تحت عنوان نوآوری در رمزارزها متهم شده است:

ماده لایحه پیشنهادی که ارزیابی کمیسیون بورس و اوراق بهادار از قوانین تنظیم مقررات در همه بازارهای اوراق بهادار را تغییر می‌دهد و آژانس را مجبور می‌کند قوانین جدیدی را بر اساس معیار «نوآوری» در نظر بگیرد، به‌ویژه نگران‌کننده است.»

هدف از لایحه جامع دارایی های دیجیتال ایجاد یک چارچوب نظارتی برای صنعت کریپتو در ایالات متحده بود که قوانین و دستورالعمل های کاملاً تعریف شده را در بر می گرفت. پیش از این، کوین تلگراف گزارش داد که رئیس کمیته، پاتریک مک هنری قصد دارد در جولای 2023 رای گیری کمیته برگزار کند. تمرکز پیش نویس حول محور مشارکت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در نظارت بر چارچوب نظارتی است.

اسکرین شات از نامه امضای مخالفت لایحه کریپتو مارکتز. منبع: امنیت مالی ما

در ژوئن 2023، SEC اقدامات قانونی فردی را علیه Coinbase و Binance، دو صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال، که هر دو به خاطر حجم معاملات قابل توجه خود شناخته شده اند، آغاز کرد. با کمال تعجب، معامله گران به سرعت این خبر را جذب کردند و کمترین تأثیر را بر قیمت بیت کوین گذاشت.

مرتبط با: از اولین جلسه استماع Coinbase-SEC چه انتظاری داریم؟

ناظران استدلال کردند که برخلاف تقاضای عمومی، کنگره باید در واقع از ادامه اقدامات اجرایی SEC به عنوان راهی برای “حمایت از مصرف کنندگان” حمایت کند. برعکس، حوزه‌های قضایی مختلف در اروپا و آسیا به طور فعال در تلاش هستند تا کسب‌وکارهای رمزنگاری را که از ایالات متحده نقل مکان می‌کنند، تطبیق دهند.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *