«کلاهبردارها» در Thread ها تقریباً 100 میلیون کاربر کریپتو توییتر را جعل می کنند.


در حالی که مخاطبین کریپتو توییتر نسبت به جعل هویت در برنامه هشدار داده اند، تاپیک ها در حال حاضر شاهد ورود کلاهبرداران ارز دیجیتال به پلتفرم هستند.

به نظر می‌رسد که کلاهبرداران از زمان راه‌اندازی اپلیکیشن میکروبلاگینگ جدید متا زمان خود را تلف نکرده‌اند – چندین کاربر سرشناس Crypto توییتر در حال حاضر درباره حساب‌های جعلی در Threads هشدار داده‌اند.

این رشته ها در 5 جولای راه اندازی شدند و روزهای بعد شاهد افزایش ثبت نام به بیش از 98 میلیون نفر بودیم. هنوز با 450 میلیون کاربر توئیتر فاصله زیادی دارد.

با این حال، در چند روز گذشته، چندین چهره کریپتو توییتر به حساب‌های جعلی که در Threads جعل هویت دیگران یا خودشان هستند، اشاره کرده‌اند.

در 8 ژوئیه، پلتفرم مالی غیرمتمرکز Wombex Finance تصویری از یک حساب Threads را که جعل هویت آن است، توییت کرد – هشدار داد که ممکن است یک کلاهبرداری باشد زیرا پروژه روی پلتفرم نیست.

لئونیداس اینفلوئنسر توکن تغییرناپذیر (NFT). توییت کرد یک هشدار مشابه روز قبل به بیش از 93000 دنبال کننده او می گوید که آنها و سایر “حساب های NFT بزرگ” توسط “کلاهبرداران” در Threads جعل شده اند. لئونیداس گفت که اکنون یک حساب کاربری در Threads ایجاد کرده اند تا با جعل هویت مبارزه کنند.

جفری هوانگ، که در توییتر به عنوان برادر بزرگ ماچی شناخته می‌شود، پروفایل Threads خود را در تاریخ 6 ژوئیه توییت کرد و یکی از کاربران قبلاً اشاره کرده بود که یک حساب Threads دارد که جعل شخصیت توییتر او است.

تا کنون، حساب های موضوع فوق از به اشتراک گذاری هر گونه پیوندهای کلاهبرداری یا فیشینگ خودداری کرده اند و اکثر آنها محتوای مرتبط با رمزنگاری را ارسال کرده اند.

مرتبط با: ایلان ماسک مارک زاکربرگ را به تقلب متهم کرد: توییتر در مقابل.

توییتر برای سال‌ها کانالی محبوب برای کلاهبرداران فیشینگ رمزنگاری بوده است و یک تاکتیک رایج شامل هک کردن حساب‌های توییتر شخصیت‌های عمومی و مشاغل و ارسال لینک‌های مخرب است.

چنین پیوندهایی اغلب سعی می کنند اهداف ناخواسته را فریب دهند تا اطلاعات ورود به صرافی رمزنگاری خود را به اشتراک بگذارند، عبارت هسته کیف پول رمزنگاری را به اشتراک بگذارند، یا از آنها بخواهند یک کیف پول را به یک قرارداد هوشمند مصرف کننده رمزنگاری پیوند دهند.

طبق گزارش شرکت امنیتی Web3 Beosin، 108 میلیون دلار ارز دیجیتال در چنین کلاهبرداری های فیشینگ در نیمه اول سال جاری به سرقت رفته است.

مجله: تالار شعله توییتر رمزنگاری شده، گابریل هاینز: پست های مزخرف بدون پیراهن و شکار SBF در خیابان های میم
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *