کریپتو برای ششمین هفته متوالی با شکست مواجه می شود، XRP و SOL اعتماد سرمایه گذار را به دست می آورند


گزارش جریان بازار ارزهای دیجیتال Coinshares نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران به ارزهای رمزپایه مانند XRP و Solana اعتماد بیشتری دارند.

محصولات سرمایه گذاری کریپتو ششمین هفته متوالی خروجی را در هفته منتهی به 24 سپتامبر ثبت کردند. بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط Coinshares، جریان خروجی دارایی های دیجیتال از محصولات سرمایه گذاری کریپتو در هفته گذشته به 9 میلیون دلار رسید.

جریان های هفتگی دارایی های رمزنگاری شده منبع: CoinShares

بیت کوین (BTC) برای سومین هفته متوالی خروجی را ثبت کرد و هفته گذشته خروجی خروجی آن به 6 میلیون دلار رسید. خروجی 2.8 میلیون دلاری از موقعیت های کوتاه بیت کوین مشاهده شد. از سوی دیگر، اتریوم (ETH) برای ششمین هفته متوالی با خروجی 2.2 میلیون دلاری در هفته گذشته خروجی ثبت کرد.

آلتکوین برتر ETH ششمین هفته متوالی خروجی خود را ثبت کرد. سایر آلتکوین ها، به ویژه XRP و Solana، با ورودی خالص به ترتیب 0.66 و 0.31 میلیون دلار، اعتماد سرمایه گذاران را به دست آوردند. این گزارش بیان می‌کند که با ادامه جریان‌های XRP و Solana، سرمایه‌گذاران در فضای آلت‌کوین گزینش‌تر می‌شوند.

این گزارش بر اساس فعالیت‌های منطقه‌ای، اختلاف نظر بین تجار اروپا و ایالات متحده را آشکار کرد. این در جریان ورودی 16 میلیون دلاری به محصولات سرمایه گذاری ارز دیجیتال اروپایی و خروج 14 میلیون دلاری از محصولات سرمایه گذاری مستقر در ایالات متحده مشهود است.

تفاوت منطقه ای به عدم اطمینان در مورد مقررات ارزهای دیجیتال و اقدامات اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه شرکت های رمزنگاری نسبت داده شده است.

این گزارش نشان داد که حجم معاملات هفتگی به زیر 820 میلیون دلار رسیده است که بسیار کمتر از میانگین 1.16 میلیارد دلار در سال 2023 است.

مرتبط با: درآمد مدیر دارایی دیجیتال اروپایی CoinShares در سه ماهه دوم 33 درصد افزایش یافت

آخرین گزارش بازار جریان دارایی دیجیتال CoinShares منعکس کننده احساسات فعلی بازار با فشار نزولی بر بازار است. قیمت بیت کوین در حال حاضر زیر مقاومت کلیدی 27000 دلار قرار دارد و از زمان نشست FOMC که در آن فدرال رزرو تصمیم گرفت نرخ های بهره را برای سه ماهه افزایش ندهد، عمدتاً غیرفعال باقی مانده است. در همین حال، Mt. تاخیر پرداخت طلبکاران Gox نیز نقش مهمی در حرکت قیمت هفته گذشته داشت، اما بیت کوین عمدتا تحت تاثیر هر دو رویداد مهم بازار قرار نگرفت.

مجله: کتیبه های مکرر: «ابر رایانه» بیت کوین و BTC DeFi به زودی عرضه می شوند


نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید