گزارش: Crypto در حال تغییر رویای آمریکایی برای نسل‌های جوان است


بر اساس گزارش کوین بیس، جوانان آمریکایی به طور فعال در حال بررسی چشم اندازهای جدید اقتصادی هستند، مستقل از سیستم مالی قدیمی که توسط مؤسسات راکد حمایت می شود.

گزارش جدید کوین‌بیس در مورد وضعیت ارزهای دیجیتال، ناامیدی نسل‌های جوان (Gen Z و Millennials) را از رویای سنتی آمریکا و سیستم مالی آشکار کرده است. این نشان می‌دهد که آمریکایی‌های جوان نسبت به نسل‌های قدیمی‌تر به روی مسیرهای غیرمتعارف استقلال مالی، مانند رمزارز، بازتر هستند.

بر اساس این گزارش، جوانان رویای آمریکایی را کمتر دست یافتنی می دانند که بخشی از آن به دلیل هزینه های بالای مسکن، تورم و سیستم مالی منسوخ شده است. آنها به جای پیروی از مسیرهای سنتی، فعالانه در حال ایجاد مدل‌های تجاری، مالکیت و مالی جدید هستند که انعطاف‌پذیرتر هستند و به واسطه‌های قدیمی متکی نیستند.

نسل های جوان فعالانه در حال بررسی فرصت های اقتصادی جدید هستند. بر اساس این گزارش، آنها راه را برای یک سیستم مدرن و نسخه جدیدی از رویای آمریکایی هموار می کنند که توسط فناوری هایی مانند ارز دیجیتال به عنوان راهی برای مدرن کردن سیستم پشتیبانی می شود.

تصویری از گزارش سه ماهه سوم Coinbase. منبع: کوین بیس

طبق این گزارش، تقریباً 38 درصد از نسل‌های جوان، کریپتو و بلاک چین را فرصت‌های اقتصادی فراتر از امور مالی سنتی می‌دانند، در حالی که 26 درصد از افراد مسن دارای دارایی‌های دیجیتال هستند، در حالی که 31 درصد صاحب ارزهای دیجیتال هستند، در حالی که تنها 12 درصد از افراد مسن دارای دارایی‌های دیجیتال هستند. جوانان با 16% بیشتر به کریپتو به عنوان ارز جهانی علاقه دارند در حالی که این نرخ در بین افراد مسن 10% است. حدود 38 درصد ارزهای دیجیتال را به عنوان آینده مالی پیش بینی می کنند، در حالی که این رقم در نسل های قدیمی 28 درصد است.

جوانان فقط صاحب رمزارز نیستند. آنها با درک پتانسیل تجاری آن، این موضوع را در مدرسه مطالعه می کنند. آنها همچنین می خواهند در سال 2024 به نامزدهای آینده نگر رأی دهند، و در حالی که هزاره ها و ژنرال Z حدود 40 درصد از جمعیت در سن رأی گیری امروزی را تشکیل می دهند، طبق تحقیقات بروکینگز تا سال 2028 به اکثریت آمریکایی های در سن رأی گیری تبدیل خواهند شد.

مرتبط با: کوین بیس در آخرین تلاش برای کنار گذاشتن پرونده رگولاتور، از اختیارات رمزنگاری SEC سرپیچی می کند

بر اساس این گزارش، 51 درصد از شرکت کنندگان مایل به حمایت از نامزدهای حامی ارزهای دیجیتال در انتخابات 2024 هستند. علاوه بر این، 28 درصد از آمریکایی‌های مسن‌تر این دیدگاه را دارند، در حالی که 39 درصد معتقدند سیاستمداران و سیاست‌گذاران باید از فناوری‌هایی مانند ارزهای دیجیتال و بلاک چین برای بهره‌مندی نسل‌های آینده حمایت کنند.

مجله: 6 سوال برای آدل نظریان در مورد رمزنگاری، روزنامه نگاری و آینده بیت کوین


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید