محصولات کریپتو برای چهارمین هفته در بحبوحه رقابت بیت کوین ETF: CoinShares شاهد جریان ورودی هستند


بر اساس گزارش هفتگی جریان وجوه CoinShares، محصولات بیت کوین بیشترین سهم ورودی را دریافت کردند و 84 درصد از وجوه ورودی را به خود اختصاص دادند.

محصولات سرمایه‌گذاری کریپتو به مدت چهار هفته جریان‌های ورودی را ثبت کرده‌اند، زیرا بازار مشتاقانه منتظر تایید احتمالی یک صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین (BTC) در ایالات متحده است.

گزارش جریان وجوه شرکت مدیریت دارایی CoinShares در 23 اکتبر نشان داد که 179 میلیون دلار به محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال در هفته منتهی به 20 اکتبر اضافه شده است و دارایی های تحت مدیریت این فضا را به 33 میلیارد دلار رساند.

او اضافه کرد که ۵۵.۳ میلیون دلار یا ۸۴ درصد از ورودی‌های هفته گذشته به محصولات سرمایه‌گذاری بیت‌کوین اختصاص یافته است که باعث شده تا ورودی محصولات بیت‌کوین از سال گذشته به ۳۱۵ میلیون دلار برسد.

با این حال، جیمز باترفیل، رئیس تحقیقات CoinShares خاطرنشان کرد که جریان ورودی هفته گذشته هنوز به سطوحی که در اوایل سال جاری مشاهده شد، زمانی که بلک راک برای اولین بار برای ETF بیت کوین ثبت نام کرد، نرسیده است.

«در حالی که آخرین جریان‌های ورودی احتمالاً با هیجان راه‌اندازی بیت‌کوین ETF در ایالات متحده مرتبط است، در مقایسه با جریان‌های اولیه پس از اعلام بلک راک در ژوئن، نسبتاً کم است.»

باترفیل افزود که موج چهار هفته‌ای جریان ورودی در ماه ژوئن شاهد ورود 807 میلیون دلار به این بخش بود و ورودی‌های پایین اخیر «نشان‌دهنده رویکرد محتاطانه‌تر سرمایه‌گذاران این بار است».

جریان بر اساس دارایی برای هفته منتهی به 20 اکتبر نشان می دهد که بیت کوین و سولانا محبوب ترین ها هستند. منبع: CoinShares

در همین حال، محصولات سولانا (SOL) دومین سهم بزرگ ورودی در هفته گذشته را به خود اختصاص دادند و 15.5 میلیون دلار خالص شدند که بزرگترین در بین تمام آلتکوین ها است. محصولات اتر (ETH) خروجی 7.4 میلیون دلاری داشتند که تنها آلتکوینی بود که هفته گذشته خروجی را تجربه کرد.

مرتبط با: EY می‌گوید ETF بیت‌کوین باعث ایجاد تقاضای گسترده از سوی موسسات خواهد شد

اخیراً، علاقه به یک ETF بیت کوین نقطه ای با «نشانه های مثبت» تقویت شده است که نشان می دهد ETF بلک راک یک قدم به تایید نزدیک تر است و دادگاه استیناف ایالات متحده به کمیسیون بورس و اوراق بهادار دستور داد تا درخواست نقدی بیت کوین Grayscale را بررسی کند. پایان 23 اکتبر، با .

این حرکات جرقه‌ای را برانگیخت که شاهد افزایش 14 درصدی بیت کوین در 24 ساعت گذشته بود که برای اولین بار از می 2022 به مدت کوتاهی به 34000 دلار رسید.

طبق داده های CoinGlass، افزایش قیمت منجر به فروش کوتاه مدت بیت کوین در 24 ساعت گذشته به بیش از 193 میلیون دلار شده است.

مجله: Web3 Gamer: Minecraft ممنوعه، بیت کوین P2E، آیفون 15 و بازی های رمزنگاری شده و فرمول E
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید