شرکت پرداخت رمزنگاری Alchemy Pay برنده مجوز انتقال پول در ایالات متحده شد


Alchemy Pay به صفوف شرکت‌های رمزنگاری مانند Coinbase و Jack Dorsey’s Block در تضمین مجوز انتقال پول در آرکانزاس می‌پیوندد.

درگاه پرداخت ارزهای دیجیتال Alchemy Pay پس از تضمین مجوز پرداخت عمده در ایالات متحده، در حال گسترش حضور جهانی خود است.

Alchemy Pay در 20 سپتامبر به Cointelegraph اعلام کرد که مجوز انتقال پول را در ایالت آرکانزاس دریافت کرده است.

مجوز صادر شده توسط دپارتمان اوراق بهادار آرکانزاس، به Alchemy Pay اجازه می دهد تا به طور رسمی خدماتی مانند فروش یا صدور ابزار پرداخت، ارزش ذخیره شده، دسترسی پیش پرداخت و همچنین دریافت پول برای انتقال، ارز مجازی یا ارزش پولی را انجام دهد.

با دریافت مجوز انتقال پول، Alchemy Pay به جمع بسیاری از شرکت‌های ارزهای دیجیتال مجاز به ارائه تراکنش‌های رمزنگاری به فیات در آرکانزاس می‌پیوندد، از جمله Coinbase، Jack Dorsey’s Block، MoonPay، صرافی bitFlyer و غیره.

این مجوز نشان دهنده نقطه عطف مهمی در تلاش های Alchemy Pay برای تضمین تاییدیه های نظارتی محلی در بازارهای کلیدی جهانی است. این شرکت همچنین قبلاً مجوزهایی را در بازارهایی که در آن فعالیت می کند مانند اندونزی و لیتوانی دریافت کرده است.

بر اساس این اطلاعیه، Alchemy Pay در حال حاضر در حال اخذ مجوز انتقال پول در سایر ایالت های ایالات متحده است.

مرتبط با: پی پال استیبل کوین PYUSD را به کاربران Venmo ارائه می دهد

رابرت مک کراکن، سرپرست اکوسیستم در Alchemy Pay، گفت: «تیم ما زمان و تلاش قابل توجهی را صرف تضمین مجوزها در کشورهای مختلف و مناطق مختلف با تعهد قوی به انطباق کرده است.

این شرکت اکنون در حال آماده شدن برای گسترش حضور خود با هدف گسترش خدمات خود به کاربران در ایالات متحده و کمک بیشتر به ماموریت ما با ایجاد پل ارتباطی بین اقتصادهای جهانی فیات و کریپتو است.

Alchemy Pay که در سال 2018 در سنگاپور تأسیس شد، یک پلت فرم پرداخت کریپتو به فیات را اجرا می کند که امکان تراکنش بین ارزهای فیات مانند دلار آمریکا یا یورو و ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC) یا اتر (ETH) را فراهم می کند. به گفته وب سایت Alchemy Pay، در زمان نگارش این مقاله، این پلتفرم از پرداخت در 173 کشور از جمله استرالیا، کانادا، هنگ کنگ، امارات متحده عربی، هند و سایر کشورها پشتیبانی می کند.

این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که Alchemy Pay به یکی از ارائه دهندگان خدمات سازگار تحت برنامه حفاظت از داده های سایت توسط غول پرداخت جهانی Mastercard در ژوئن 2023 تبدیل شد. پیش از این، Alchemy Pay در ژانویه 2023 رسماً به عنوان یک ارائه دهنده خدمات رسمی توسط Visa فهرست شده بود.

مجله: مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید