OK Group برای انتقال جهانی به OKX، «Okcoin» را متوقف می کند.


Okcoin که در سال 2013 تأسیس شد، نامی مشابه دیگر ابتکار ارزهای دیجیتال گروه OK، OKX، که قبلاً با نام OKEx شناخته می شد، خواهد داشت.

اپراتور پیشرو صرافی ارزهای دیجیتال OK Group با تغییر نام تجاری خود تحت نام واحد “OKX” به تغییر تجارت خود ادامه می دهد.

هونگ فانگ، مدیر عامل گروه OK و رئیس OKX، به X (توئیتر سابق) اعلام کرد که Okcoin در ماه های آینده به OKX تغییر نام خواهد داد. Okcoin که در سال 2013 تأسیس شد، نامی مشابه دیگر ابتکار ارزهای دیجیتال گروه OK، OKX (OKEx سابق) خواهد داشت.

من پنج سال است که بخشی از Okcoin هستم. مدیر اجرایی نوشت: «در طول سال‌ها، ما عشق و علاقه زیادی به برند و محصول خود داده‌ایم. او افزود که تغییر نام این پلت فرم در سراسر حوزه های قضایی کلیدی عملیاتی برای مشتریان و کسب و کار آن عالی خواهد بود.

فانگ گفت: OK Group قصد دارد در چند ماه آینده و با شروع از سنگاپور، “Okcoin” را به عنوان “OKX” در اروپا و ایالات متحده تغییر نام دهد. مدیر اجرایی به مشتریان اطمینان داد که آنها “خدمات محصول یکسانی را تحت چارچوب نظارتی یکسان” دریافت خواهند کرد و با یک نام تجاری جدید تعامل خواهند داشت.

فانگ همچنین خاطرنشان کرد که گروه OK اخیراً برند و محصول “Okcoin” را در چندین منطقه از جمله آمریکای لاتین، خاورمیانه و شمال آفریقا، آسیای جنوبی، هنگ کنگ و سایر مناطق متوقف کرده است.

مرتبط با: Binance و OKX با قوانین جدید تبلیغات مالی در بریتانیا مطابقت خواهند داشت

مدیر اجرایی تاکید کرد که ایالات متحده آمریکا همیشه برای استراتژی جهانی این شرکت مهم بوده است. این پایگاه خانگی برای اکثر ما در تیممان است. فانگ نوشت: “این برای ما خاص است.”

علی‌رغم همه چالش‌ها، ما به ایالات متحده به عنوان یک رهبر رویایی که استانداردهای توانمندسازی افراد و توانمندسازی افراد با فناوری را مانند همیشه حفظ می‌کند و آینده ما را آن‌طور که باید تعریف می‌کند، متعهد باقی می‌مانیم.

این خبر نزدیک به یک سال پس از آن منتشر شد که OK Group بخشی دیگر از تجارت خود را تغییر نام داد (OKEx سابق). در دسامبر 2022، OKEx انتقال خود را به “OKX” اعلام کرد تا به چیزی فراتر از یک صرافی متمرکز رمزنگاری تبدیل شود و امور مالی غیرمتمرکز، توکن‌های غیرقابل تعویض و Web3 را جذب کند. این صرافی در سال 2017 توسط مدیر عامل شرکت OK Group Star Xu تاسیس شد.

مجله: Web3 Gamer: Minecraft ممنوعه، بیت کوین P2E، آیفون 15 و بازی های رمزنگاری شده و فرمول E


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید