طلبکاران درجه سانتیگراد به طرح تجدید ساختار رأی می دهند


اکثریت طلبکاران درجه سلسیوس به طرحی رای مثبت دادند که به موجب آن بیت کوین و اتریوم به ارزش تقریبی 2 میلیارد دلار به طلبکاران بازگردانده می شود.

طلبکاران در پرونده ورشکستگی سلسیوس به طرحی رای دادند که بر اساس آن وجوه به آنها بازگردانده می شود و سهام از طریق یک شرکت جدید توزیع می شود.

طبق پرونده ورشکستگی شرکت Stretto در 25 سپتامبر، اکثر طبقات بیش از 98٪ به این طرح رای مثبت دادند.

اگرچه رای دهندگان تقریباً در مورد این طرح اتفاق نظر داشتند، اما هنوز نیاز به تأیید نهایی در جلسه تأیید برنامه ریزی شده برای 2 اکتبر در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک دارد.

تفکیک رای طبقه طلبکار شبکه سلسیوس. منبع: Stretto

بر اساس بیانیه ای که در 17 آگوست منتشر شد، برنامه فعلی توزیع مجدد حدود 2 میلیارد دلار بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به طلبکاران شبکه سلسیوس را پیش بینی می کند. این طرح همچنین مستقر کردن سرمایه در یک شرکت جدید، به طور آزمایشی “NewCo” را خواستار شده است.

او نوشت: «نیوکو عملیات استخراج بیت کوین بدهکاران را اجرا و توسعه خواهد داد، اتریوم را به اشتراک می‌گذارد، از سایر دارایی‌های غیر نقدی بدهکاران درآمدزایی می‌کند، و فرصت‌های تجاری جدید، ارزش‌افزایی و سازگار را ایجاد می‌کند.

این شرکت جدید به طور خاص توسط Fahrenheit Group، کنسرسیومی از افراد و سازمان‌های رمزنگاری بومی از جمله مدیرعامل سابق Algorand، Steven Kokinos، شرکت سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر Arrington Capital، ماینر ارز دیجیتال US Bitcoin Corp، Proof Group Capital Management و مشاور Arrington Capital راوی تاسیس شده است. اداره می شود. تصادف.

مرتبط با: اعتباردهندگان درجه سانتیگراد حملات فیشینگ را قبل از طرح ورشکستگی تجدید کردند

شبکه سلسیوس یکی از اولین قربانیان عمده بازار نزولی سال 2022 بود و وام دهنده رمزارز منحل شده در 14 جولای 2022 اعلام ورشکستگی کرد.

در 13 ژوئیه 2023، SEC شکایتی علیه سلسیوس و مدیر عامل سابق آن، الکس ماشینسکی، به اتهام جمع آوری میلیاردها دلار از طریق پیشنهادات ثبت نشده و جعلی مربوط به “اوراق دارایی های رمزنگاری شده” تنظیم کرد.

ماشینسکی در همان روز پس از کیفرخواست وزارت دادگستری ایالات متحده که مدیر عامل سابق را به فعالیت های مالی متقلبانه، گمراه کردن سرمایه گذاران و سایر اتهامات مشابه متهم کرد، دستگیر شد.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در مورد این موضوع بحث می کنند
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید