شرکت سرمایه‌گذاری رمزارز CoinShares بخش تامین مالی را برای سرمایه‌گذاران آمریکایی باز می‌کند


شرکت فرعی CoinShares در ایالات متحده ثبت شده در FINRA و کارگزار-نماینده فعالیت های بازاریابی برای بخش جدید صندوق تامینی در ایالات متحده را انجام خواهد داد.

CoinShares، مدیر دارایی ارزهای دیجیتال پیشرو در اروپا، با وجود چالش برانگیز بودن محیط نظارتی ارزهای دیجیتال، در حال راه اندازی یک بخش صندوق تامینی در ایالات متحده است.

CoinShares به طور رسمی این خبر را در 22 سپتامبر اعلام کرد و اظهار داشت که این شرکت برای اولین بار پیشنهادات خود را در اختیار سرمایه گذاران واجد شرایط ایالات متحده قرار خواهد داد.

بخش جدید به نام CoinShares Hedge Fund Solutions، پاسخ این شرکت به تقاضای فزاینده برای محصولات مبتنی بر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (BTC) است.

لوئیس فلاس، رئیس شرکت CoinShares Hedge Fund Solutions گفت: «کریپتو پر از وعده‌های زودگذر و موفقیت‌های لحظه‌ای در مسیر پذیرش انبوه است. او خاطرنشان کرد که نیازهای سرمایه گذاران نهادی ارزهای دیجیتال “به طور مداوم با تغییر چشم انداز ریسک در حال تغییر است.”

بخش جدید صندوق تامینی شامل محصولات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال با هدف اتصال سرمایه گذاران سنتی و صنعت دارایی دیجیتال خواهد بود. در این اطلاعیه به محصولات متعددی که به ایالات متحده می‌آیند، بدون اشاره به محصولات رمزنگاری دقیق اشاره شده است و بیان شده است:

CoinShares با ارائه طیف گسترده‌ای از محصولات در طیف استراتژی‌های بتا و آلفا و ترکیب‌های بین‌المللی، در نظر دارد نیازهای منحصربه‌فرد هر مؤسسه را برآورده کند و ایجاد یک سبد ارزهای دیجیتال همه کاره و بهینه را تسهیل کند.

CoinShares Capital، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به CoinShares و یک دلال کارگزار ثبت شده در سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی ایالات متحده، فعالیت های بازاریابی محصولات CoinShares Hedge Fund Solutions را برای سرمایه گذاران واجد شرایط ایالات متحده انجام خواهد داد.

مرتبط با: خروجی صندوق های رمزنگاری شده در 9 هفته به نیم میلیارد رسید – CoinShares

CoinShares که مقر آن در جرسی است، یکی از بزرگترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری رمزنگاری در جهان است که طیف گسترده‌ای از محصولات قابل معامله در مبادلات ارز دیجیتال را ارائه می‌دهد. این شرکت اولین بیت کوین ETP خود را در سال 2015 راه اندازی کرد و Ether (ETH) ETP را در سال 2017 راه اندازی کرد. CoinShares همچنین یک بخش تحقیقاتی گسترده متمرکز بر تجزیه و تحلیل بازار دارایی های دیجیتال و انتشار منظم گزارش های هفتگی جریان صندوق های رمزنگاری را اداره می کند.

ورود CoinShares به بازار ایالات متحده در بحبوحه یک محیط نظارتی نامشخص در این کشور انجام می شود.

Coinbase و Binance.US در حال حاضر با شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به اتهام ارائه اوراق بهادار ثبت نشده روبرو هستند. در میان مسائل نظارتی در این کشور، کوین بیس به طور فعال گسترش جهانی را در بازارهای خارج از ایالات متحده، از جمله اتحادیه اروپا و بریتانیا ترویج کرده است. بر اساس برخی گزارش ها، کوین بیس همچنین تلاش کرد تا FTX اروپا را در حالی که قصد دارد تجارت مشتقات خود را در خارج از کشور گسترش دهد، خریداری کند.

CoinShares بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مجله: مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟
نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید